1265
1273
عنوان

زنگ زده خونمون عاقا😂

567 بازدید | 37 پست

واای مامانم گوشیو برداشته 😂اون روانیم گفته با خانم(فامیلم)حالا مامان منم گوشیو داده به من حالا مامان کنارم وایساده اونم داره فحش میده چرا جوابمو نمیدی چرا ....فحش مثبت هیجده هااا حالا مامانمو‌ باید میدیدین دمپایی بدست اماده بود😂😂😂😂گفتم بش😐😑انقدر دعوام کرد چرا زودتر نگفتی چرا و.. چرااااا😑😑😑

عجب🙄

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1279
1320
سکوت میکنم

بیا با هم بریم یه گوشه بشینیم و تو اوج غرق بشیم😨😨

اندکی صبر.......روزهای خوب خواهد آمد......واسه من نی نی سایت عمومیه و هر حرفی بخواد زده بشه تو تاپیکا گفته میشه بنابراین هیچ درخواست دوستی و خصوصی حرف زدن رو قبول ندارم🌹🌹
1264
بیا با هم بریم یه گوشه بشینیم و تو اوج غرق بشیم😨😨

بریم دستمو محکم بگیر میترسم از این دنیای جدید 😭

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...
@جانانم3     @جولیا۷۸   😂😂😂😂😂

وای دده 

مامان من بود همچین نگینی حردم میکرد بجا پیاز تو غذا استفاده میکردم😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
1290