2726
عنوان

مادرشوهرم😠

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 20 پست
خدا صبرتون بده اصلا نمیتونم تصور کن که میگید فحش و ناسزا میدند چون تا حالا ندیدم و شاخ درآوردم با ...

بله منم ندیده بودم ی بار ب من بی احترامی کرد 6 ماه خونش نرفتم الان دیگه ب من بی احتمی فشی نمیکنه ولی دیدم ب پدر جاریم فش میده  

ترک هستن

خانمها منم مادر شوهرم متاسفانه تیکه زیاد میپرونه -۷سال پیش میخواستم  دماغ مو عمل کنم کل کاراش از جمله عکس و آزمایش و نوبت گذاشتم دقیقه نود پشیمونم کرد

حالا ۴۰ روز پیش  عمل بینی انجام دادم شوهرم خواست که بهش نگیم-وقتی منو دید بعد ۱۰روز گفت چه عجب یهویی تصمیم گرفتی 

کلی هم گلایه کرد چرا بهش نگفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمها منم مادر شوهرم متاسفانه تیکه زیاد میپرونه -۷سال پیش میخواستم  دماغ مو عمل کنم کل کاراش ا ...

من گفتم پسرت گفته زن خودمه -پول خودمه -کسی حق دخالت نداره و به منم اجازه نداده بهت بگم 

برادر شوهرم که دید گفت مبارکه خوشگل تر شدی 

یهو مادر شوهرم پرید وسط و گفت هنوز چسپ رو شه ببینیم اگه دماغ ش بد شد ردشششش کنیم بررررره

من گفتم پسرت گفته زن خودمه -پول خودمه -کسی حق دخالت نداره و به منم اجازه نداده بهت بگم  برادر ...

به همسرم هم گفتم مادرش همچنین حرفی زده 

گفت مگه دست اونه رد کنه بری 

برای خودش گفته 

ولش کن و دیگه خونش هم نرو 

کلا دوست دارن تو زندگی عروسا دخالت کنن تا دخترانشون.....

2728