2410
2553
عنوان

مادرشوهرم😠

312 بازدید | 20 پست

سلام خانوما راهنماییم کنید ممنونم 

من دوسال خورده ای ازدواج کردم مادر همسرم چهارتا پسر داره سه تا عروس اون دوتا عروس دیگش بچهایه خاهرش هستن و تو سن کم عروس خانوادشون شدن 12 سالگی یعنی و متولد 78  هستن ولی بچه 7 ساله دارن یعنی وقتی ازدواج کردن خیلی بچه بودن و مادر شوهرم خیلی راحت تو زندگیشون دخالت میکنه خونهاشون نزدیک همه و میشه گفت سفره هاشون یکی هست من ب بهانه درس خوندن خودمو همسرم از دست این ک نخاد تو زندگی منم دخالت کنه خونمون بردیم ی شهر دیگه اما هنوز دخالت میکننه بی ادب فوضل هستش یعنی هر وقت میاییم تهران دعوا میندازه منو همسرمو میگه چرا خونه جاریت نمیایی؟ چرا نمیایی بریم روضه چرا زنگ نزدی ب زن دایی شوهرت حالشو بپرسی چرا ؟؟ چرا؟؟ از من واسه کارام دلیل میخاد ب نظرتون چی بهش بگم ک دیگه جرعت نکنه بگه چرا 

اینم بگم من کاملا حریم خودمو باهاشون حفظ کردم چون اوایل ازدواج ک خیلی بهشون محبت میکردم احترام میزاشتم جواب منو با فش و بی احترامی میدادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی چیزا رو خب واقعا ادم‌باید انجام بده .مثلا منم برم‌خونه مادرشوهرم سعی میکنم باهمه احوالپرسی کنم خونشون برم واینا .روضه واینام دعوت کنم میرم .خودم رو هم حرص نمیدم میگم اونا دعوتم کردن چه بهتر میرم اونجا خوش گذرونیمم میکنم هرچقدم مثلابگن فلانی خوبه میگم اره خیلی خانومه واونا حرص میخورن .چرا من باید حرص بخورم از دستشون .به زندگیت اینجوری نگاهکن روضه دعوت کردن برو بگو چه بهتر میرم‌چاییمو میخورم میوه امو میخورم ثوابم میبرم از ائمه.گفتن چرا نمیری خونه جاریت بیا بریم بگو باشه بریم برو قشنگ شامتو بخور میوه اتو بخور بگو بخند خوش بگدردن چیزی گفتن با سیاست رفتار کن .لپ کلام خودت رو حرص نده و زندگی خودت وشهرت رو تلخ نکن 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2720

کاری ندارم ولی خداوکیلی ۱۲سالگی دیگه؟؟؟🤔🤔🤔🤔😐😐😐😐دیگه حرفی براگفتن ندارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2714
بعضی چیزا رو خب واقعا ادم‌باید انجام بده .مثلا منم برم‌خونه مادرشوهرم سعی میکنم باهمه احوالپرسی کنم ...

حرفت متینه ولی اگ دعوتم کنن میرم وقتی جاریم مادر همسرمو دعوت کرده یعنی برا دو نفر قضا پخته من بی ارزش نیستم ک بدون دعوت برم وقتی میگه بریم روضه خودشو دعوت کردن ن من ی بار باهاش رفتم روضه رفت اون ور میش فامیلاش نشست گفت اره اینام سر زده اومدن منم مجبور شدم با خودم بیارمش جلو فامیلاش عروساشو خورد میکنه وقتی من میبینم بی شعوره چرا بایید باهاش برم اون شعور نداره من ک دارم

حرفت متینه ولی اگ دعوتم کنن میرم وقتی جاریم مادر همسرمو دعوت کرده یعنی برا دو نفر قضا پخته من بی ارز ...

توباید همونجا میگفتی مادر جون خودتون گفتید بیاید حالا چی میشه مگه امام حسین خودش منو دعوت کرده به روضه خودش که از اونجا اومدم و اینا .عزیزم کتاب بهشت خانواده رو مطالعه کن جامع و کامله.حرص نده خودتو .

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
اره هووووف😆ب منم میگن تورشیده بودی😊😆😆😆😆😆من 18 عروسی کردم 

واقعااینادیگه کی ان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
توباید همونجا میگفتی مادر جون خودتون گفتید بیاید حالا چی میشه مگه امام حسین خودش منو دعوت کرده به رو ...

عزیز اینا ک میگه خیلی خوبه ولی بایید طرف مقابلت درک داشته باشه ن ادم بی سواد بی منطق ک صحبت کردنم بلد نیست پشتشو میکنه ب عروساش

عزیز اینا ک میگه خیلی خوبه ولی بایید طرف مقابلت درک داشته باشه ن ادم بی سواد بی منطق ک صحبت کر ...

پس عزیزم در این شرایط من سم رو تجویز میکنم به خورد مادرشوهرت بدی😂

2706