1803
1810

زمان مجردی زیا از این عکس نوشته ها جمع میکردم میخوندم و ساعت ها گریه میکردم اون زمان که عاشق شوهرم بودم 

اما الان میفهمم سرابی بیش نبود

یه جوری قرنطینه قرنطینه میکنن انگار تا قبل این در سواحل داشتیم حمام آفتاب میگرفتیم                                                                                                       تا همین دیروز آویزون سیم شارژر بودیم دیگه  
زمان مجردی زیا از این عکس نوشته ها جمع میکردم میخوندم و ساعت ها گریه میکردم اون زمان که عاشق شوهرم ب ...

الهی .. یعنی زندگی مشترک اونی ک خواستی نشد؟ 

یه صلوات واسه آرامش خودم و خودت بفرست❤

خانم های محترم  

جهت معاینه آنلاین و  برآورد هزینه کاشت ابرو در کلینیک تخصصی رنسانس کلیک کنید

الهی .. یعنی زندگی مشترک اونی ک خواستی نشد؟ 

نه😐

ادم با عشق و احساس کورکورانه ازدواج نکنه بهتره قطعا

با منطق

یه جوری قرنطینه قرنطینه میکنن انگار تا قبل این در سواحل داشتیم حمام آفتاب میگرفتیم                                                                                                       تا همین دیروز آویزون سیم شارژر بودیم دیگه  
1805
نه😐 ادم با عشق و احساس کورکورانه ازدواج نکنه بهتره قطعا با منطق

بابای من همیشه میگه با عقلت عاشق شو اوکی ک داد  موتور دلتو روشن کن 😄 ولی عقیده ی خودم این نیست 

بابای من همیشه میگه با عقلت عاشق شو اوکی ک داد  موتور دلتو روشن کن 😄 ولی عقیده ی خودم این نیست ...

کاش منم به حرف بابام که اون روز دقیقا حرف بابای تورو زد گوش میکردم😄

کاش منم به حرف بابام که اون روز دقیقا حرف بابای تورو زد گوش میکردم😄

همیشه یه راهی وجود داره .. امیدوارم درای نا امیدی همیشه به روت بسته باشه❤