2410
2553
عنوان

عشقم بعد از خواستگای منو نخواست! گفت بازم دوست چتی باشیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 96 پست
واقعا کسی میشناسید از خونواده ی فقیر باشه با یه خونواده ی غنی وصلت کرده باشه؟ دوستم نداااااااشت &nb ...

میگفتی من شرایطم اینه اگه تا الانم بودم باهات بحاطر اشنایی برا ازدواج بوده اگه برا ازدواج اکی نیستی دور منم خط بکش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

فقط زودتر ازش جداشو چطوری وایمیستی انقد کوچیکت کنه ازدواجم کنی آخرش مشکل میشه فقط این پیامو بهش بده بگو بالاشهر یا روستا کارخونه دار یا بنا پولدار یا فقیر همه جاشون آخر تو قبرستون با یه متر کفن و بلاکش کن 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

اگر حتی موافقت کردن خواهرانه بهت میگم شما قبول نکن 

اختلاف طبقاتی، فرهنگی، عقیدتی و ... تیشه به ریشه زندگی میزنه. 

وقت و جوونیتو صرف این نکن که باهاش می مونم تا خانوادشو راضی کنه!

دنبال ارتقای مهارت ها، هنرها، مطالعه و رسیدگی به خودت شو برای آینده ای بهتر 😘

خوب اختلاف طبقاتی بعدا واسه خودت مشکل ساز میشد

مثلا طرف انتظار داره همین طور که اون همه چیز تموم واسه شما انجام میده و می خره شما هم جهزیه کامل و مارک دار بیاری و چیز های دیگه

از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز 

2714
واقعا کسی میشناسید از خونواده ی فقیر باشه با یه خونواده ی غنی وصلت کرده باشه؟ دوستم نداااااااشت &nb ...

من شوهرم پولداره ما خودمون خیلی پایین تریم.شوهرمم اومد دختره پایین شهر گرفت گفت چون دختر ای پایین شهری بساز تر هستن تا دخترای پولدار

عزیززززززدلم. خدارو شکر که رفت. حتما لیاقتتو نداره. اینا که ملاک نیست. انسانیت ملاکه. خدا یه آدم خوب تو همون بالاشهر نصیبت کنه. 

قدر پدرتو بدون. باهمون لباسای نامناسب. به خاطر روزی حلالی که براتون اورده. به خاطر اینکه هست و به خاطر زحماتش تو زندگیت. یه وقت براش اخم نکنی فکر کنه ظاهرشو نمیپسندی.اگه این کارو کنی تا اخر عمرت عذاب وجدانشو میکشی 

لطفا ی صلوات بفرستین هدیه ب امام زمان❤

کسی که منتظر تایید خانواده اش باشه هنوز مرد زندگی نشده البته اگر و فقط بالا و پایین شهر تنها دلیلش باشه.اگر باهاش دوست بمونی متاسفانه در اوج دوست داشتنش مجبوری شاهد ازدواجش باشی .زنگـتفریحش نشو

2706