1147
1273
عنوان

عشقم بعد از خواستگای منو نخواست! گفت بازم دوست چتی باشیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 98 پست

ایشون استقلال فکری ندارن

هرگز ادامه نده 

وابستت شده نه میتونه از تو دل بکنه و نه میتونه خانوادشو راضی کنه

اگه دوستت داشته باشه بلخره خانوادشو راضی میکنه

خانمم همیشه میگفت دوستت دارم من هم گذرا میگفتم منم همینطور عزیزم..ازهمان حرفایی که مردها از زنها میشنوندو قدرش رانمیدانند... همیشه شیطنت داشت.ابراز علاقه اش هم که نگو..آنقدر قربان صدقه ام میرفت که گاهی باخودم میگفتم:مگر من چه دارم که همسرم انقدر به من علاقه مند است؟یک شب کلافه بود،یادلش میخواست حرف بزند ،میدانید همیشه به قدری کار داشتم که وقت نمیشه مفصل صحبت کنم،من برای فرار از حرف گفتم:میبینی که وقت ندارم،من هرکاری میکنم برای آسایش و رفاه توست ولی همیشه بد موقع مانندکنه به من میچسبی...گفت کاش من در زندگیت نبودم تا اذیت نمیشدی این را که گفت از کوره در رفتم،گفتم خداکنه تا صبح نباشی...بی اختیار این حرف را زدم..این را که گفتم خشکش زد،برق نگاهش یک آن خاموش شد به مدت سی ثانیه به من خیره شد و بعد رفت به اتاق خواب و در را بست...بعد از اینکه کارهایم را کردم کنارش رفتم تا بخوابم،موهای بلندش رهابود و چهره اش با شبهای قبل فرق داشت،در آغوشش گرفتم افتخار کردم که زیباترین زن دنیارا دارم لبخند بی روحی زد ...نفس عمیقی کشید و خوابیدیم ..آن شب خوابم عمیق بود،اصلا بیدار نشدم...از آن شب پنج سال میگذرد و حتی یک شب خواب آرامی نداشته ام...هزاران سوال ذهنم رامیخورد که حتی پاسخ یک سوال را هم پیدا نکرده ام ...گاهی با خود میگویم مگر یک جمله در عصبانیت میشود یک نفر را...مگر چقدر امکان دارد یک جمله به قدری برای یک نفر سنگین باشد که قلبش بایستد ؟!!همسرم دیگر بیدار نشد،دچار ایست قلبی شده بود...شاید هم از قبل آن شب از دنیا رفته بود، از روزهایی که لباس رنگی میپوشید و من در دلم به شوق آمدم از دیدنش امادرظاهر،نه...شاید هم زمانی که انتظار داشت صدایش را بشنوم،اما طبق معمول وقتش را نداشتم ..کارهایم روبراه شد ،همان وضعی را دارم که همسرم برایم آرزو داشت ..من اما...آرزویم این است که زمان به عقب برگردد و من مردی باشم که او انتظار داشت..بعد مرگش دنبال چیزی میگشتم،کشوی کنار تخت را باز کردم ،یک نامه آنجا بود ،پاکت را باز کردم جواب آزمایشش بود تمام دنیا را روی سرم آوار کرد.خانواده اش خواسته بودند که پزشک قانونی ،چیزی به من نگوید تا بیشتر از این نابود نشوم.آنشب میخواست بیشتر باهم باشیم تا خبر پدر شدنم را بدهد.
واقعا کسی میشناسید از خونواده ی فقیر باشه با یه خونواده ی غنی وصلت کرده باشه؟ دوستم نداااااااشت &nb ...

اره دختر عمم تو. روستا بودن

ی زندگی خییییییییلی معمولی داشتن

تهران عروس شد چ. زندگسیییی داره الان

شکر خدا

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

عزیزم حتی اگه اون این حرفها رو نمیزد، باید بیشتر فکر میکردی چون فاصله طبقاتی و فرهنگی بعدها خود تو رو بیشتر از همه ناراحت می کنه. 

مگر اینکه مگررررر اینکه خانواده اون آقا اینقدر بافرهنگ و افتاده باشن که نخوان چیزی رو به روت بیارن و اذیتت کنن

پسر بالا شهر فکر کردی کیه 

پدرت بناست دزد که نیست 

بی خیالش شو بگو شما رو به خیرو مارا به سلامت

چطور واسه زندگی اَخی ولی واسه گشت وگذار و وقت گذروندن خوبی  

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1291
واقعا کسی میشناسید از خونواده ی فقیر باشه با یه خونواده ی غنی وصلت کرده باشه؟ دوستم نداااااااشت &nb ...

میگفتی من شرایطم اینه اگه تا الانم بودم باهات بحاطر اشنایی برا ازدواج بوده اگه برا ازدواج اکی نیستی دور منم خط بکش

اکثر ازدواج هایی که بدون موافقت خانواده های طرفین بوده عاقبت خوبی نداشته

این آقا هم به احتمال ۹۹/۹ درصد قصد ازدواج با شما رو نداره

دردا که این معما شرح و بیان ندارد...                    #حافظ

فقط زودتر ازش جداشو چطوری وایمیستی انقد کوچیکت کنه ازدواجم کنی آخرش مشکل میشه فقط این پیامو بهش بده بگو بالاشهر یا روستا کارخونه دار یا بنا پولدار یا فقیر همه جاشون آخر تو قبرستون با یه متر کفن و بلاکش کن 

1281

اگر حتی موافقت کردن خواهرانه بهت میگم شما قبول نکن 

اختلاف طبقاتی، فرهنگی، عقیدتی و ... تیشه به ریشه زندگی میزنه. 

وقت و جوونیتو صرف این نکن که باهاش می مونم تا خانوادشو راضی کنه!

دنبال ارتقای مهارت ها، هنرها، مطالعه و رسیدگی به خودت شو برای آینده ای بهتر 😘

دوستيشو به هيچ وجه قبول نكن ديگه

من با سگی که پشت سرم واق‌واق میکنه هرگز نمیجنگم ،من با شیری که جلو روم غرّش کنه هم نمیجنگم ،کلا آدم جنگجویی نیستم خوابمم میاد ولم کنین😒😪                                       

خوب اختلاف طبقاتی بعدا واسه خودت مشکل ساز میشد

مثلا طرف انتظار داره همین طور که اون همه چیز تموم واسه شما انجام میده و می خره شما هم جهزیه کامل و مارک دار بیاری و چیز های دیگه

از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز 

1226

من شوهرم پولداره ما خودمون خیلی پایین تریم.شوهرمم اومد دختره پایین شهر گرفت گفت چون دختر ای پایین شهری بساز تر هستن تا دخترای پولدار

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا لایک نکنین عزیزانم.مرررسی🌹

عزیززززززدلم. خدارو شکر که رفت. حتما لیاقتتو نداره. اینا که ملاک نیست. انسانیت ملاکه. خدا یه آدم خوب تو همون بالاشهر نصیبت کنه. 

قدر پدرتو بدون. باهمون لباسای نامناسب. به خاطر روزی حلالی که براتون اورده. به خاطر اینکه هست و به خاطر زحماتش تو زندگیت. یه وقت براش اخم نکنی فکر کنه ظاهرشو نمیپسندی.اگه این کارو کنی تا اخر عمرت عذاب وجدانشو میکشی 

کسی که منتظر تایید خانواده اش باشه هنوز مرد زندگی نشده البته اگر و فقط بالا و پایین شهر تنها دلیلش باشه.اگر باهاش دوست بمونی متاسفانه در اوج دوست داشتنش مجبوری شاهد ازدواجش باشی .زنگـتفریحش نشو

1290