1351
1341
عنوان

عشقم بعد از خواستگای منو نخواست! گفت بازم دوست چتی باشیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 98 پست

در اینکه خانواده ایشون تصمیم درستی گرفتن که شکی نیست چون اختلاف طبقاتی یه مسئله خیلی مهمه.

اما حق نداشته با احساس تو بازی کنه و الکی بگه عاشقتم و خانوادمو راضی میکنم و کلی تو رو دلبسته خودش کنه بعد یهو زیرپاتو خالی کنه و جا بزنه.

رفتار ایشون کاملا نشون دهنده شعور پایین خودش و خانوادش بوده.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

دستاي پينه بسته پدر تو 

ارزش داره به كلفتي گردن پدر و مادر اون .

از كجا معلوم همين وضعيت پدرت 

مانع از بدبختي توي زندگي با اينا نشده باشه 

شايدميرفتي و از افسردگي بستري ميشدي و ....

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از همه نشدن ها بزرگتر است به او اعتماد كنيم.
1350
بچه ها من حس انتقام دارم همش فکر میکنم برم سر کا پولدار بشم به نوعی فخر فروشی بهش کنم خیلی بهم برخ ...

همینکه باهاش کات کنیو دیگه محلش نزاری بزرگترین انتقامه

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند

ببین هم کفو بودن خیلی مهمه.فردا توبخوای واسش حلقه بخری اونا واست یه حلقه ای میخرن که نثف پول یه ماشین باشه.شمامیتونید واسش بخرین؟؟؟بهتررررکه رفت.

توزمانی خردمیشی که باها ادامه بدی

هیچ وقت تواوج ناامیدی کفرنگین.همون موقع لحظه آزمایشتونه.ازجایی که فکرشم نمیکنید زندگیتون خوب میشه.خدایاشکرت👐

هیچ وقت عزت نفس خودتو پایین نیار...چیزی ک هستیو دوست داشته باش اونم دوست داشته باشه همینجوری ک هستی میخوادت...من دراین زمینه حرف الکی نمیزنم من واقعا این مسئلرو تجربه کردم 

1307
چقدر زیبا😍😘احسنت به شما

لطف دارين خانمي 

آخه واقعا  خيلي دختر ديدم با اين افكار خودشون رو تباه كردن

اونم اين دختر با اين خانواده زحمتكش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جالبه همه دارن به پسره بد و بیراه میگن.اما قبول کنید از شروط اولیه ازدواج هم کفو بودن هست.من در عجبم ...

احتمالا خواسته عذاب وجدانش رو كم كنه و يواش يواش رابطه رو قطع كنه. 

به هر حال اون آقا هم حتما حرف خانواده ش رو تحليل كرده و متوجه شده حرفشون منطقى هست. 

حرفتو باید با آب طلا نوشت رو دیوارها.کاملا قبول دارم

ممنون نگين خانمي 

إن شاالله كه حتي شده يك كمي 

حرفامون التيامي بشه براي اين دختر 

🙏🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
واقعا کسی میشناسید از خونواده ی فقیر باشه با یه خونواده ی غنی وصلت کرده باشه؟ دوستم نداااااااشت &nb ...

خییلی زیااااد..هم تو اقوام نزدیک و دور هم غریبه. اگه دونفر "قسمت" هم باشن هیچی نمیتونه مانع رسیدنشون بهم بشه..  

پرواز را بخاطر بسپار..پرنده مردنیست..