2733
2734
عنوان

یکی بیاد منو از این دو ولی نجات بده😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 55 پست
مسخره نکن😂😂😂 واقعا واسم مهم چون کم پول ندادم

😂😂😂 ایشالا خوشبخت بشی گلم،

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ترک تبریز .

یه دستبند ازین زنجیری ها یه دستم دارم یدونه هم ازین ساده ها که برامده نیست تو دست چپم . النگو زیاد خزه ولی به نظرم حال میده😂

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2738
خانمی گذاشتم بیا نظر بده

اتفاقا خیلی خوشگل و سنگینه

اصلا بد به دلت راه نده

به خیر و خوشی استفاده کنی

ببین اینحا هر کی به فرهنگ خودش جوابت رو میده

تو فرهنگ شما یه جورایی النگوی زیاد مد هست. و میگی قشنگه تو دست فامیلاتون

بازم میگه خیلی خوبه

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
شما چند روز پیشم تاپیک زده بودی نه؟! الان مشکلت چیه؟!  اگر دو دلی عوص کنی یا ن..نه عوض نون مید ...

مشکلم این که

یه مدل دیگه بود سبک تر بودن میتونستم ۸ تا بگیرم

ولی اینا سنگین ۵ تا گرفتن

میگم کاش اون یکی برمیداشتم که بیشتر بود

آخه اینجا همه دست هاشون پر النگو

ذوقتو با این حرفا خرابش نکن

منم النگو دوست دارم

اتفاقا هم خیلی بهم میاد

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

من کلی طلای قشنگ دارم ک دوسشون دارم فقط بخاطر اینک ب چشم نیام تو فامیل نمیندازم گذاشتم تو صندوق امانات خاک میخوره بعد شما میرید کلی ضرر میدین واسه تعویض طلا بخاطر چشم و هم چشمی؟! عزیزم بقیه مهم نباشن واست ب فکر اینده خودتون باش نذار اینقدر ضرر کنی

مشکلم این که یه مدل دیگه بود سبک تر بودن میتونستم ۸ تا بگیرم ولی اینا سنگین ۵ تا گرفتن میگم کاش ا ...

اخه تعداد چ اهمیتی داره اینم معلومه گرونه چون هم پهناش خوبه واسه النگو هم معلومه مزد ساخت بالا داره اگر ملاکتون کسایی ان ک النگو زیاد دارن اونا پس خوب میدونن اینا قیمتش بالاس نگران تعداد نباش 

2706