2410
2553
عنوان

یکی بیاد منو از این دو ولی نجات بده😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی ولی_ولی=ولی

بیا تورو از دو ولی نجات دادم😀

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

من کلا شش تا النگو طلا سفید ده سال پیش خریدم

۸ ساله دستم نکردم دیگه اصلا اصلا دستم نکردم

چون دستبند بیشتر دوست دارم

کلا النگو. همون شش تا بسه

میتونی شش تاش کن تمام

دیگه بیشتر خیلی خز

2720

مردم تایپک مشکلات زندگی میزنن اینم نگران تعداد النگوهاشه😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2714

من فقط دستبند دوس دارم شیکتره 

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
همین که پول داری الگنو بخری از ما بهترینی😂😂😂😂😂

پولم کجا بود

طلا های عروسیم عوض کردم

نزدیک ۲۰ میلیون ضرر کردم

چون من احمق یه سری هاشو تو آرزویم فروختم گذاشتم بانک حالا تو گرونی رفتم خریدم

من خودم ترک نیستم خانواده همسرم ترک ترک قزوین

موفق باشید

به نظرم ول کنید چشم و هم چشمی اذیتشون میکنه

النگو تعداد بیش از حد هم اصلا زیبایی نداره و بیشتر بی کلاس نشون میده

همین تعداد که دارید خوبه

عکس بزار ببینیم بهت میاد یا نه

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید به مردتون اقتدار بدید و نمیدونید باید چیکار کنید، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2706