1874
2047
عنوان

یکی بیاد منو از این دو ولی نجات بده😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 55 پست

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من فقط دستبند دوس دارم شیکتره 

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2032
همین که پول داری الگنو بخری از ما بهترینی😂😂😂😂😂

پولم کجا بود

طلا های عروسیم عوض کردم

نزدیک ۲۰ میلیون ضرر کردم

چون من احمق یه سری هاشو تو آرزویم فروختم گذاشتم بانک حالا تو گرونی رفتم خریدم

من خودم ترک نیستم خانواده همسرم ترک ترک قزوین

موفق باشید

به نظرم ول کنید چشم و هم چشمی اذیتشون میکنه

النگو تعداد بیش از حد هم اصلا زیبایی نداره و بیشتر بی کلاس نشون میده

همین تعداد که دارید خوبه

2055

من ترک تبریز .

یه دستبند ازین زنجیری ها یه دستم دارم یدونه هم ازین ساده ها که برامده نیست تو دست چپم . النگو زیاد خزه ولی به نظرم حال میده😂

وقتی یکی میگه چی بخوریم که لاغر بشیم منظورش این نیس که چه پیتزا و تنقلات و غذای خوشمزه ای بخوریم که لاغرشیم 😆 منظورش اینه چه دمنوش یا نوشیدنی که اغلب بدمزه هم هست رو بخوریم تا در کنار کارهایی که برای لاغری انجام می دیم چربی سوزیمون بیشتر بشه 😊. حالا یه نفر یه جمله ای رو کشف کرده ملت دست بردار نیستن . همه با نگاه متفکرانه ای می گن برای لاغر شدن هم دنبال خوردن هستید؟😑 یا مثلا فقط یک ایرانی می تونه برای لاغر شدن هم دنبال خوردن باشه😑دوستای گلم من به دعای شما واقعا اعتقاد دارم . اگه خواستین لطف کنین در مورد حاجت مد نظرم در مورد یه شخص صلوات بفرستین . خیلی ممنون😢😢😢🙏
خانمی گذاشتم بیا نظر بده

اتفاقا خیلی خوشگل و سنگینه

اصلا بد به دلت راه نده

به خیر و خوشی استفاده کنی

ببین اینحا هر کی به فرهنگ خودش جوابت رو میده

تو فرهنگ شما یه جورایی النگوی زیاد مد هست. و میگی قشنگه تو دست فامیلاتون

بازم میگه خیلی خوبه

1718