1345
1273
عنوان

یکی بیاد منو از این دو ولی نجات بده😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 55 پست
شما چند روز پیشم تاپیک زده بودی نه؟! الان مشکلت چیه؟!  اگر دو دلی عوص کنی یا ن..نه عوض نون مید ...

مشکلم این که

یه مدل دیگه بود سبک تر بودن میتونستم ۸ تا بگیرم

ولی اینا سنگین ۵ تا گرفتن

میگم کاش اون یکی برمیداشتم که بیشتر بود

آخه اینجا همه دست هاشون پر النگو

من کلی طلای قشنگ دارم ک دوسشون دارم فقط بخاطر اینک ب چشم نیام تو فامیل نمیندازم گذاشتم تو صندوق امانات خاک میخوره بعد شما میرید کلی ضرر میدین واسه تعویض طلا بخاطر چشم و هم چشمی؟! عزیزم بقیه مهم نباشن واست ب فکر اینده خودتون باش نذار اینقدر ضرر کنی

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

مشکلم این که یه مدل دیگه بود سبک تر بودن میتونستم ۸ تا بگیرم ولی اینا سنگین ۵ تا گرفتن میگم کاش ا ...

اخه تعداد چ اهمیتی داره اینم معلومه گرونه چون هم پهناش خوبه واسه النگو هم معلومه مزد ساخت بالا داره اگر ملاکتون کسایی ان ک النگو زیاد دارن اونا پس خوب میدونن اینا قیمتش بالاس نگران تعداد نباش 

1350
اخه تعداد چ اهمیتی داره اینم معلومه گرونه چون هم پهناش خوبه واسه النگو هم معلومه مزد ساخت بالا داره ...

آخه خودمم النگو زیاد دوست دارم

اصلا فکر فامیل نمیکنم

چون همه میدونن وضع مالی خوبی داریم و 

اگه بخوام بیشتر از اینم میتونم بخرم

حتی شوهرم میگه هرچند تا بخوای میخرم ولی من نمیخوام تو این گرونی پول بده به طلا

اینا هم طلا های قبلی خودم بود دادم گرفتم

۲۲تاااااااااااا  چخبره بابا مگه ویترین طلافروشی هستش؟؟

منم ترکم ..النگو به ترک و غیر ترک که ربطی نداره!!!!!

که اگه داشت نباید تو طلافروشی های شهرای فارسی زبان ،النگو میبود!!!!!

منم ۶تا دارم ..تو عروسیام میبینم که اکثرا یه دسشون پره!!و خیلیم پز میدن ..اما راستش خودم اصن راضی نیستم ..دوس دارم بفروشم بدم نیم ست بخرم ..یه بار یه سرویس بندازم ..ی بارم یکی دیگه!!

درسته که طلا و جواهر زینت خانومه .اما به حدش ..یه جوری نباشه که از زینت درآد!!!

آخه خودمم النگو زیاد دوست دارم اصلا فکر فامیل نمیکنم چون همه میدونن وضع مالی خوبی داریم و  ا ...

اها خب پس همین خوبه من فکر صررشم خخخ وگرنه خودم النگوی پهن تکی دوس دارم مثل اینا ک عکسشو میفرستم البته اینارو هم خیلی دوس ندارم ولی بیشتر از النگوی تکی دوش دارم

1334
مرسی گلم حالا امدی نظر بده

چی بگم،والا نمیدونم عکس گذاشتی ازش؟

ما خودمون عروس کیم والا همچین رسمی ندارن!😂

🌹باران 💧بهانه است آسمان را هوس بوسه زدن بر خاک است...این امضا هم بهانه است هوای دلم محتاج یک صلوات از نفس گرم تو است...😑🌹
1226

قشنگه که از این نازکتر دیگه بده خواهر ،من میگم کاش دوتا ضخیم ترشو میگرفتی

🌹باران 💧بهانه است آسمان را هوس بوسه زدن بر خاک است...این امضا هم بهانه است هوای دلم محتاج یک صلوات از نفس گرم تو است...😑🌹