2726
عنوان

ازمردا بدم میاد

549 بازدید | 68 پست

ازوقتی اومدم نی نی سایت حالم ازمردابهم میخوره خب مجرد میموندی دوس دختربازیتومیکردی دیگ چرا زن گرفتی کلا موجودات عجیبین هرچیزی وجنسی میبینن

نگید تاپیکا الکیه ک تو درو همسایه واشنا خیلی دیدم مرده زنش کنارشه خیلی ببخشید اونجاشو نشون میده ب دخترا

یا یکی دیگ ادا مذهبیارو درمیاره میره زن صیغه میکنه باحقوق دوتومن

خداروشکرتو فامیلای ماهمچین چیزی نبوده

ولی مردا بی وفان خیییلی ...هیچ وقت دلم نمیخواد ازدواج کنم واسترس داشته باشم

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ازمجردیت لذت ببرتامیتونی مخصوصاازخونه بابات

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

همه مردا که مث هم نیستن. ولی مشکل از خانمها هم هست که به هم جنس های خودشون خیانت میکنن و با خراب کردن زندگی یکی دیگه میخان خودشونو به زور خوشبخت کنن

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست

همسر من خیلی خوبه و راضیم ازش.همه اینجوری نیستن که 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2706