1147
1292
عنوان

ازمردا بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 68 پست

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

ایران ازدواج نکن بذو خارج  چون در این کشور به زن توهین میکنن

نه عزیزم چه توهینی!!!!

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز❤
1279
نمیان یکم دق ودلیمونو خالی کنیم خخ

همشون دروغگو ان

به تاوان تمام زخم هایی که خوردم زخمی خواهم زد که شعله اش دنیا را فرا گیرد ...     تر و خشک باهم بسوزاندکه هیچ شغالی ادعای گرگی نکند و دیگر هیچ شیری در جنگل نماند   چون این بار در لباس گرگ به جنگل خواهم رفت خخ
خب فرهنگشون باما فرق میکنه

اول از همه قانون هاشون با ایران فرق داره میدونی 

در قانون هیچ حرمتی به زن ایرانی نزاشتن البته این ماله 42سال هست قبلش قانون این نبوده 

یادت باشه قانون بازدارنده هست همیشههههه یعنی ممکنه ادم ها قانون زیذپا بزارن ولی بعد تنبیه میشن ولی وقتی قانون پشتشونه دیگه خیالش رااااحته تا 4تا زن میتونه یارو بگیره بعد باز هم صیغه کنه !

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
1323

من بین اقایون و خانما طرفدار خانما هستم 

به تاوان تمام زخم هایی که خوردم زخمی خواهم زد که شعله اش دنیا را فرا گیرد ...     تر و خشک باهم بسوزاندکه هیچ شغالی ادعای گرگی نکند و دیگر هیچ شیری در جنگل نماند   چون این بار در لباس گرگ به جنگل خواهم رفت خخ
نبایدم الان با این سن ازدواج کنی بشین درستو بخون بچه    

شما به سن کسی توهین باید بکنی؟ منم ۱۹ سالمه خوبه به بزرگترام توهین بکنم؟

مادرم سرطان داره ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
نه عزیزم چه توهینی!!!!

دیگه از این بالاتر که زن رو نصف مرد میدونن روی انسان ها قیمت میزارن یارو مرد4تا زن میتونه بگیره بقیه رو صیغه کنهومهو.......زیادننن

اول از همه قانون هاشون با ایران فرق داره میدونی  در قانون هیچ حرمتی به زن ایرانی نزاشتن البته ...

حالا شما باخارجیا ازدواج کردی

اگ ازدواجم کنم شرط عقدم عدم ازدواج موقت ودائمه ک اگ همچین غلطی کرد راحت جداشم

1267
شما به سن کسی توهین باید بکنی؟ منم ۱۹ سالمه خوبه به بزرگترام توهین بکنم؟

من ک توهین نکردم عزیز من

شوخیی کردم باهاش 

من چرا باید به کسی ک 19 سالشه توهین کنم 

من و عکس پروفایلم خیلی دوستون داریم   لاسپالماس  

واقعا خیلی سخت شد اعتماد ب مرد ها بخصوص برای دختر مجرددد خیلی سخت شد همه ی مردها بد نیستن اکثرا خوب هستن من یک نمونشو دیدم ولی برای مجرد ها این سخته نمیدونن درون مرد چی هست و همیشه نگران میشن درک میکنم

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخمل جونم  منو وبابات با کلی ذوق منتظرتیم😍
حالا شما باخارجیا ازدواج کردی اگ ازدواجم کنم شرط عقدم عدم ازدواج موقت ودائمه ک اگ همچین غلطی کرد را ...

حق طلاق رو بخواه از همون اول شرط کن حق طلاق بهت بده 

نه خیر من با خارجی ها ازدواج نکردم ولی یه کم تحقیق کن در مورو قوانین کشورخودت و بقیه دنیا 

1311