1351
1341
الآن قهریم دو دفه رفتم سمتش ولی پسم زده، حوصلمم سر میره نمیتونم بیخیالش بشم ...خودم خیلی دوست دارم ی ...

خانومی میشه بپرسم چن سالته

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از الان دارم واسه چند سال بعد که دوقلو داشته باشم ذوق میکنم خدا میشه بدی تیکر رسیدن به خواستمه لطفا صلوات بفرستین برام بشه
خانومی میشه بپرسم چن سالته

به خونه پدرتون نزدیکین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از الان دارم واسه چند سال بعد که دوقلو داشته باشم ذوق میکنم خدا میشه بدی تیکر رسیدن به خواستمه لطفا صلوات بفرستین برام بشه

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

۲۵ سالمه دوتا دختر هم دارم

شما میتونی با دختراتون خودتو سرگرم کنی بگی بخندی تا کنجکاو بشه بیاد طرفتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1350
شما میتونی با دختراتون خودتو سرگرم کنی بگی بخندی تا کنجکاو بشه بیاد طرفتون

هیچ جوره طرفم نمیاد، وقتی عصبیم حال دخترامم ندارم ...مامانم الآن اینجاست گفت که بیا دوهفته ببرمت ولی من قبول نکردم دوست نداشتم شوهرمو عادت بدم به تنهایی، بنظرت اشتباه میکنم؟

خودکار 
هیچ جوره طرفم نمیاد، وقتی عصبیم حال دخترامم ندارم ...مامانم الآن اینجاست گفت که بیا دوهفته ببرمت ولی ...

اره عزیز دو هفته تنها بمونه بد نیست حساب کار دستش میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیز دو هفته تنها بمونه بد نیست حساب کار دستش میاد

دلم نمیاد تنهاش بزارم😔مامان یکساله فوت کزده من توی این یکسال خیلی مراعاتشو کردم حالا هم چون کسی نیست براش غذا درست کنه نمیتونم تنهاش بزارم

خودکار 

خوب لوس شده دیگه گشنگی دو هفته ای حالشو جا میاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1307

ما وقتی با هم قهریم به صورت لحظه ای انقدددر متنفر میشم که حتی نمی تونم تو صورتش نگاه کنم....

ولی لامصب یه نگاه کنه خندم میگیره.....😤😤😤

یه اخلاق مزخرفی هم دارم که اصصصصصصلا بدی آدما یادم نمی مونه....

بخدا...

هر چی که ناراحتم کنه ذهنم به طور خودکار فراموشش می کنه.... شوهرم از این موضوع خییلی سو استفاده می کنه و میگه اگه راس میگی بگو چرا ناراحتی از دستم...😒😒😒😒

😘خوشگلا یه صلوات برام می فرستید؟😘
ما وقتی با هم قهریم به صورت لحظه ای انقدددر متنفر میشم که حتی نمی تونم تو صورتش نگاه کنم.... ولی لا ...

این اخلاقت عالیه گلی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226