2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون ما جهان سومی هستیم و هنوز فرهنگ قبیله ای داریم ، قدرت در طایفه ها و قبیله ها دست مردهاست( قوانین ...

اخ گفتی😖😞

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
واقعا فک میکنه عروسا نگهش میدارن?تو خودت واقعا نگه میداری مادرشوهرتو?راستشو بگو

نه.طرز فکرش مال ۱۰۰۰ سال پیشه.چندبار گفت من پیرشدم باید منو نگه دارید گفتم شما محتاج کسی نیستید.خودتون خونه دارید و ماهم میایم بهتون سرمیزنیم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
نمیگم طلاق نه میگم این هم یه دلیل برای دختر نداشتن

نمیدونم الان باردارم ولی تو کتم نمیره بگم ای کاش دختر بشه ای کاش پسر بشه نمیددنم یه عده چرا اینجوری ان اصلا فرق نداره برام

LAW_student
من هر دو جنس رو دوست دارم و يكي ميدونم اما خيلي تاسف برانگيزه تفكر خانوم هاي اينجا برعكسه 

واقعا خیلی 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
بله متاسفانه,ولی من عاشق دخترم دختر رحمته😍

زمانی که به دخترم باردار شدم و نمیدونستم خواب دیدم تو حیاط خونمون بارون اومده مطمعن شدم بچم دختره

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
اتفاقا من برعکس شما فکر میکنم زن بد پسرو حسابی و بیشتر بدبخت میکنه

پسر جدا شه راه زیاد داره برای زندگی جدید اگر چه سخته اما برای خوشبخت شدن یه زن مطلقه راههای گمی هست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
واقعا خیلی 

آدم ناراحت ميشه اصلاً بابا خب با اين حرف كه وضع رو بدتر ميكنيد تا بهتر تازه هم دختر بدبختي داره هم پسر هر دو ميتونن به راه خلاف برن هر دو بايد پول عروسي و جهاز بدن و همه ي اينها 

نمیدونم الان باردارم ولی تو کتم نمیره بگم ای کاش دختر بشه ای کاش پسر بشه نمیددنم یه عده چرا اینجوری ...

برای هیچ مادری فرق نداره من هر دو رو دارم هیچوقت حتی فکر تفاوت رو هم نکردم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
افرین,

اینم یه مدل طرز فکر پسردوستانه هستش دیگه😞پوسیدست.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706