1147
1292
من هر دو جنس رو دوست دارم و يكي ميدونم اما خيلي تاسف برانگيزه تفكر خانوم هاي اينجا برعكسه 

واقعا خیلی 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
اتفاقا من برعکس شما فکر میکنم زن بد پسرو حسابی و بیشتر بدبخت میکنه

دقیقا,نمونه ش خودم تو خانواده م دیدم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب همسر و فرزندانم باش
بله متاسفانه,ولی من عاشق دخترم دختر رحمته😍

زمانی که به دخترم باردار شدم و نمیدونستم خواب دیدم تو حیاط خونمون بارون اومده مطمعن شدم بچم دختره

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

نه.طرز فکرش مال ۱۰۰۰ سال پیشه.چندبار گفت من پیرشدم باید منو نگه دارید گفتم شما محتاج کسی نیستید.خودت ...

افرین,

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا من برعکس شما فکر میکنم زن بد پسرو حسابی و بیشتر بدبخت میکنه

پسر جدا شه راه زیاد داره برای زندگی جدید اگر چه سخته اما برای خوشبخت شدن یه زن مطلقه راههای گمی هست

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1279
واقعا خیلی 

آدم ناراحت ميشه اصلاً بابا خب با اين حرف كه وضع رو بدتر ميكنيد تا بهتر تازه هم دختر بدبختي داره هم پسر هر دو ميتونن به راه خلاف برن هر دو بايد پول عروسي و جهاز بدن و همه ي اينها 

پسر جدا شه راه زیاد داره برای زندگی جدید اگر چه سخته اما برای خوشبخت شدن یه زن مطلقه راههای گمی هست

درسته اما اینم باز برمیگرده به بخت و اقبال ادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم الان باردارم ولی تو کتم نمیره بگم ای کاش دختر بشه ای کاش پسر بشه نمیددنم یه عده چرا اینجوری ...

برای هیچ مادری فرق نداره من هر دو رو دارم هیچوقت حتی فکر تفاوت رو هم نکردم

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1320
برای هیچ مادری فرق نداره من هر دو رو دارم هیچوقت حتی فکر تفاوت رو هم نکردم

برا بعضی مادرا خیلی فرق داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینم یه مدل طرز فکر پسردوستانه هستش دیگه😞پوسیدست.

بذار فک کنه وقتی دید عروسا نگهش نمیدارن میشینه سر جاش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اما از من گفتن...توی این دنیا هم دختر بدبخت داریم هم پسر بدبخت....پسر بیکار و الاف که هیچ پشتوانه ی مالی نداره خوشبختتره یا زنی که خودش شاغله شوهرشم شاغله...یا دخترایی که جای خوب ازدواج میکنن؟

برای حاجتم یدونه صلوات بفرستید😔❤

نه عزیز اینجوری فکر نکن یه مثال بزنم دایی ن زن بدی گرفت داره مثل موریانه زندگیشو ممیخوره باورت نمیشه اگه بگم اینا ده بار یا بیشتر در عرض چن سال هی اثاثشونو بردن تهرانو برگشتن ا اینکه درامد داییم زیاده ولی یه ریال پس انداز ندارن هنوز مستاجرن اخلاققشم همش سرش تو گوشیه یه خورده سر و گوشش میجنبه.داییم داره باهاش زندگی میکنه ولی از نظر من کتملا بدبخته چون اصلا تو خونه ارامش وجود نداره برعس دایی دیگم یه زن خیلی خوب داره اونو نماز خون کرده و صاحب زندگی.

برعکسشم هست ولی به نظر من زنها بیشتر مردها رو تغییر میدن 

1308
اما از من گفتن...توی این دنیا هم دختر بدبخت داریم هم پسر بدبخت....پسر بیکار و الاف که هیچ پشتوانه ی ...

به نظر من مورد دوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بذار فک کنه وقتی دید عروسا نگهش نمیدارن میشینه سر جاش 

آخه این طرز فکرمنطقی نیست که.ما تو یک ساختمونیم.من روزی یک بار میرم سرمیزنم و اگه کاری داشت واسش انجام میدم.این نهایت کاریه که از دستم برمیاد.فردا روز قرار نیست که در خونمو قفل بزنم و کلا برم اونجا زندگی  کنم که!!!یا مثلا نمیشه اون بیاد با ما بمونه که.حرفه دیگه.بادهواست.

واین نیز........بگذرد🤔☺
بااین اوصاف دلم برا مادرم میسوزه که سه تا بچه ی اولش دختر بودن و اخری پسر...دلزده میکنن اینجور تاپیک ...

اه شما هم کپی مایید مامانم میگفت تو فامیل همه دستش مزداختن که اخهههههه سه تاااااا دختر داری بعد از چن سال پسر دار شد خلاصه تاج بر سر شد مامانم😂

1280