2703
2553
عنوان

خداکنه مریض نشین

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 44 پست

شوهر من فکر میکنه حمایت یعنی پول دادن . میگم یک مطب با من نیومدی 

میگه من نبودم پولشو از کجا میاوردی 

یا میگم من بچرو شیر میدم میدونم سیره یا تو 

میگه من پول ندم غذا بخوری شیر داری مگه

خداروشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

داداشم داره تو این وضعیت بازار بهترین رسیدگی رو بهش میکنه ان شاء الله خدا ازش راضی باشه. 

فقط کیسه ادرار صدتومن شاید روزی دو سه تا هم براش عوض کنه خودش

لطفاً برای شفای خیر زنداداشم یه صلوات بفرستید🌹

2720

اهان اره میدونم دووم نمیاره برعکس که یک سال مریض بود من  بی نهایت حمایتش کردم  کنارش بودم و نجاتش دادم .

یک روز حالش پشت فرمون بد شد داداشش رفت ماشین برداشت بردش بیمارستان .

بعد هر روز میگفت داداش نبود چی میشد 

اما از من هیچی نگفت

خداروشکر
قدرش و بدون شوهرم یک مطب دکتر نیومد فقط پول میده و تمام

واقعا ازش ممنونم بامحبت وامیدروزهای سخت روبرام قابل تحمل کرد،البته همه جا پیشم نبود،منم شرایطش رودرک میکردم،ولی درکل هیچوقت به خاطر نازاییم سرزنشم نکرد

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2714
اهان اره میدونم دووم نمیاره برعکس که یک سال مریض بود من  بی نهایت حمایتش کردم  کنارش بودم ...

مرداکه نمک نشناسن در کل.زنا وفا دارن خدایی کم زنایی هستن که وقت گرفتاری شوهرو تنهابزارن.

واما مردامگه یه چند تایی تودنیاخوب باشن

واقعا ازش ممنونم بامحبت وامیدروزهای سخت روبرام قابل تحمل کرد،البته همه جا پیشم نبود،منم شرایطش رودرک ...

دمش گرم خدا برات نگهش داره 

شوهر منم مرد بدی نیست طرز فکرش اینِ که کار میکنه پول میده یعنی حمایت . تو بیمارستان شب زایمانم گفتم بمون موند. تا مدتها میزد تو سرم که من موندم بالا سرت

خداروشکر
مرداکه نمک نشناسن در کل.زنا وفا دارن خدایی کم زنایی هستن که وقت گرفتاری شوهرو تنهابزارن. واما مردام ...

به خدا که مرد فقط یکی دیدم . زنش زن نیست انقدر عذابش داده که اندزه نداره اما این مرد انقدر مهربون از خود گذشتس که دلم میخواد براش گریه کنم

خداروشکر
دمش گرم خدا برات نگهش داره  شوهر منم مرد بدی نیست طرز فکرش اینِ که کار میکنه پول میده یعنی حما ...

سلامت باشی،ممنونم،انشاالله خداعزیزان شما روهم نگهدار باشه،سعی کن شمابیشتر محبت کلامی داشته باشی تااونم تغییر کنه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
آره حمایت عاطفی یه چیز دیگست

من موقع بارداریم زایمانم مریضی بچم تو همه مراحل تنهام . خدارو شکر زن قوی هستم وگرنه کم میاوردم .

مثلا بچه تب داشت میگفتم وای بدنش خیلی داغِ 

منتظر بودم بگه نگران نباش چیزی نیست یا دما سنج بیارم ؟ از این حرفا 

ورداشت داد زد خب میگی من چکار کنم . پول هست ببرش دکتر

خداروشکر
2706