1147
1273
عنوان

عکس ابروهام/همه بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 45 پست

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

هرکسی یه چیزی میگه😭نمیدونم باید چیکار کنم ولی فعلا در تلاشم ابروهای خودم پرپشت بشه

اگه میخوای پرپشت بشه فعلا قید آرایشگاهو بزن هرچقدرم بگی کم بردارین تا نظم بدن یکم باریک میشه منم میخوام ابروهام پر شه نه میزنم نه برمیدارم فقط اطرافشو تمیز میکنم

اللهم صل علی محمد وآل محمد خدایا شکرت بابت خوشبختیم خدایا از تو می خوام خوشبخت ترم کنی آمین😘 و من یک پولدارم و روز به روز پولدارتر میشم ممنونم از خدا و فرشتگان خدا💜 زندگیه هممون پر از روزی و برکت باشه ❤❤❤خدایا برتو توکل❤❤❤
1291

من یجا میرم انقد خوب بر میداره 

بعد گرون کرد منم شیطون گولم زد مثلا خسیس شدم😟 رفتم یه جا دیگه قشنگ تر زدا بعد دست و پاشم گم کرد بالا ابرومو با تیغ اورد پایین خیلی ناشیانه 

داشتم سکته میکردم.الانم همش دارم روغن میزنم زودتر دراد برم جای همیشگی

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏
بعد چند وقت نتیجه میده عزیزم؟

مرتب باید بزنی موهارو ضخیم و تهدادشو زیادمیکنه 

خیلی بزن سریع دنبال نتیجه تباش 

اگه از اول ابروت نازک باشه زیادتاثیز نداره

برای حاجتم;اللّهم صلی علی محمد و آل محمد.
1274
اگه میخوای پرپشت بشه فعلا قید آرایشگاهو بزن هرچقدرم بگی کم بردارین تا نظم بدن یکم باریک میشه منم میخ ...

من خیلی برام سخته تحپل کنم ابروهامو مرتب نکنم

ولی الان که داره درمیاد خوشم اومده

جلوی نامزدم حس بدی دارم همیشه ابروهام برداشته و تمیز بود

من ابروم مث دختر اولی عه شایدم کلفت تر اسیر شدم از بس تن تن در میاد 

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  
1288
ابروهای منم مثل خانم اولیه هستش بعد پنج سال ازدواج با همه ارایشگاه ها دعوا دارم سر ابرو نمیذارم از د ...

نفرین عامون بر تو بااد😁😂😁

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
به نظرت الان چیکار کنم عزیزم

من که میگم اگه طبیعی میخوای پرپشت بشه روغن کرچک بزن چن ماه من دقیق نمیدونم. از بچه ها بپرسی بیشتر راهنماییت میکنن

ولی میکرو بیلدینگ اینا موقتیه نهایتا 2 ماه بمونه باز باید تمدید کنی

اگه طبیعی پرپشت کنی بهتره درضمن ی مدت کلا ارایشگاه نرو

من خیلی برام سخته تحپل کنم ابروهامو مرتب نکنم ولی الان که داره درمیاد خوشم اومده جلوی نامزدم حس بد ...

آره خودم تمیز میکنم اون یکی موقع ها هم نمیرفتم آرایشگاه خودم برمیداشتم

اولش یکم بد دیده میشه بعدا درست میشه اگه موهات رنگیه ابروهاتم  رنگ بزن از بی نظمیش کم میشه و اینکه یکم مداد بکش مدل بده فعلا تا کامل دربیاد

اللهم صل علی محمد وآل محمد خدایا شکرت بابت خوشبختیم خدایا از تو می خوام خوشبخت ترم کنی آمین😘 و من یک پولدارم و روز به روز پولدارتر میشم ممنونم از خدا و فرشتگان خدا💜 زندگیه هممون پر از روزی و برکت باشه ❤❤❤خدایا برتو توکل❤❤❤
1290