2410
2553
عنوان

سرطان سینه با ماموگرافی تشخیص قطعی میشه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 28 پست
با سونو وجود توده تشخیص میدن ولی باید نمونه برداری بشه بعد سریع باید عمل بشه و سینه رو بردارن,خواه م ...

الهی عزیزم😔 ایشاله خدا سلامتی بده بهشون

بعد پاتولوژی و نمونه برداری گفتن که سرطان هست؟

نترسم که با دیگری خوکنی◾◾تو با من چه کردی که با او کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم قوی باش، اصلا چیز خاصی نیست. من کسی رو میشناسم که 20 سال پیش سرطان سینش درمان شد و الحمدلله الان صحیح و سالمه ماشاءالله. فقط تحت نظر پزشک باشن و مراقبتهای لازم را انجام بدن. هیچ نگران نباش. به مادرت روحیه بده و شادشون کن

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2714
عزیزم قوی باش، اصلا چیز خاصی نیست. من کسی رو میشناسم که 20 سال پیش سرطان سینش درمان شد و الحمدلله ال ...

چشم مرسی از انرژی مثبتتون❤

۳۶,البته خوش خیمه و تو مراحل اولیه تشخیص دادن,خداروشکر روحیه ش هم خوبه دیگه توکلمون به خداست

خداروشکر که خوشخیم بوده، ایشاله زودتر سلامتیشونو به دست میارن

ببخشيد خواهرتون توي سونو مشخص شد بد خيمه؟

نگفتم بدخیمه اتفاقا خوش خیمه والا اینو نمیدونم من چون باردار بودم بهم نگفتن تا خودم اتفاقی فهمیدم,فقط بهم گفت کیست تو سینه م داشتم برا اون رفتم سونو که متوجه توده میشن و بعدش هم نمونه برداری و عمل

بابا دلتنگتم....
نگفتم بدخیمه اتفاقا خوش خیمه والا اینو نمیدونم من چون باردار بودم بهم نگفتن تا خودم اتفاقی فهمیدم,فق ...

من اشتباه متوجه شدم، خداروشکر که خوش خیم بوده، من شنیده بودم که سرطان سینه درمان قطعی داره اگه درست پیگیری بشع

من اشتباه متوجه شدم، خداروشکر که خوش خیم بوده، من شنیده بودم که سرطان سینه درمان قطعی داره اگه درست ...

اره خواهرم که پزشکه گفت سرطانیه که قابل درمانه دیگه بعدش با خداست

بابا دلتنگتم....
۳۶,البته خوش خیمه و تو مراحل اولیه تشخیص دادن,خداروشکر روحیه ش هم خوبه دیگه توکلمون به خداست

اگه خوشخيمه كه مشكل خاصي نداره اصلا فقط اگه بزرگ باشه توده رو در ميارن

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍