1147
1341

😐 با ماموگرافی میشه تشخیص قطعی داد سرطان سینه رو؟ یا باید نمونه برداری بشه بره پاتولوژی؟

نترسم که با دیگری خوکنی◾◾تو با من چه کردی که با او کنی

فکر میکنم میشه 

من مادرم با نمونه برداری بدتر شد نکن

میشه برای حامله شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه هست ،دعاکنی و یک صلوات مهمونش کنی؟❤👪          منم دعا میکنم به همه ی خواسته هات برسی به لطف خدا!😇💓

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
با مامو یا سونو وجود توده معلوم میشه که بعدش دستور نمونه برداری میدن

استارتر این دوستمون ☝☝ درست گفتند

دوستان، اختلالات روانی را جدی بگیرید. بدبینی شدید، عصبی بودن، عقده مند بودن و..... اینها همه درمان دارند. درمان این حالات روحی، به نفع خود شماست.  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
گفتن باید سریع عمل بشه اخه

انشاالله خدا نصیب هیچ کس نکنه خیلی بده

میشه برای حامله شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه هست ،دعاکنی و یک صلوات مهمونش کنی؟❤👪          منم دعا میکنم به همه ی خواسته هات برسی به لطف خدا!😇💓
با مامو یا سونو وجود توده معلوم میشه که بعدش دستور نمونه برداری میدن

اهان ممنونم، منم دقیقا سوالم این بود، پس مامو گرافی فقط توده رو تشخیص میده؛ سرطانی بودن یا نبودنشو با پاتولوژی تشخیص میدن پس

1348
گفتن باید سریع عمل بشه اخه

ان شاءالله که عملشونو به صحت و سلامتی انجام بدن 

توکل به خدا کن

دوستان، اختلالات روانی را جدی بگیرید. بدبینی شدید، عصبی بودن، عقده مند بودن و..... اینها همه درمان دارند. درمان این حالات روحی، به نفع خود شماست.  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

با سونو وجود توده تشخیص میدن ولی باید نمونه برداری بشه بعد سریع باید عمل بشه و سینه رو بردارن,خواه من سرطان سبنه داره 😢

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم برای شفای خواهرم صلوات بفرستید😍
1226
با سونو وجود توده تشخیص میدن ولی باید نمونه برداری بشه بعد سریع باید عمل بشه و سینه رو بردارن,خواه م ...

الهی عزیزم😔 ایشاله خدا سلامتی بده بهشون

بعد پاتولوژی و نمونه برداری گفتن که سرطان هست؟

الهی عزیزم😔 ایشاله خدا سلامتی بده بهشون بعد پاتولوژی و نمونه برداری گفتن که سرطان هست؟

بله

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم برای شفای خواهرم صلوات بفرستید😍
1346