2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مازاد همون دولتی حساب میشه  اجی ن غیر انتفاعی  مازاد دولتی هس ولی با هزینه

مگه مازاد همون شبانه نبود؟

فک کنم پست قبلیمو اشتباه فهمیدین

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2720
ن بابا مازاد شبانه نیست غیر انتفاعی شبانه هست

عه

خب پس من اشتباه فهمیدم

مرسی که روشنم کردی😂

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2714

دفترچه انتخاب رشته سایت سازمان سنجش هست اکثر شهرا دارن...هزینه هم بالاس...چنتا از آشناهامون بچهاشونو فرستادن فیلیپین و بلاروس و اوکراین و.. بعد اینجا ک اعلام کردن دیگ مدرک خارج از کشور و قبول ندارن اومدن پردیس دارن میخونن یکیشون ک سخت اومد کلی پارتی بازی کردن رشوه 50تا100داد باباهه به ینفر بچرو اورد...اونم تو شهر خودش موفق نشد یه استان دیگ داره میخونه...

کسایی که پردیس میرن هم طرح دارن؟

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
اره فرقی نداره که

اها ممنون ولی بی انصافیه چون دولت هزینه نکرده که بخواد ازشون کار بکشه

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...