2733
2734
عنوان

ورم بارداري

127 بازدید | 12 پست

خانماي عزيزم سوال داشتم من باردارم و اميدوارم همه ي خانماي اينجا دامنشون سبز شه و خوشحال شن 

سوالي ك داشتم من ده هفته باردارم و نمك و تخم مرغ كم كردم و تو ويارم وزن كم كردم ولي صورتم خيلي ورم داره نميدونم چكار كنم كسي هست بدونه چطور ورم از بين ميره 

رها هستم ☺️

حتما مال بارداریته دیگه مدلته لابد 

چون ورم غیرعادی زوده برات 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خيلي كم كردم همشم نمك دريا ميزارم انقد ك شوهرم كم نمكه رو غذاها ديگه نمكدون مياره سر سفره

ولی نمک تو بارداری به اندازه مجاز لازمه ها کمبودش باعث اختلال تیروئید و نقص جنین میشه

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
ولی نمک تو بارداری به اندازه مجاز لازمه ها کمبودش باعث اختلال تیروئید و نقص جنین میشه

والا يكم ك هست انقد حذفش نكردم چون تحمل ندارم غذام بشه غذاي بيمارستان 

رها هستم ☺️
اها نميدونم شايد چون وزن كم كردم دلم ميخواست يكم صورتم لاغر شه😩

در ضمن من یه مدت نمک دریا میخوردم ورم کرده بودم مخصوصا پاهام شاید بخاطر اونه شما هم ورم داری، یه چند روز نخور ببین چی میشه

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
2738

حتما بشمر که روزی هشت لیوان آب رو بخوری. این به جز خوردن مایعات دیگه مثل شیر و چای کم رنگه. آب خوردن به اندازه ورم رو کنترل میکنه.

اما نباید نمک و تخم مرغ حذف بشه. مخصوصا تخم مرغ براتون لازمه. حداقل هفته ای سه تا.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
حتما بشمر که روزی هشت لیوان آب رو بخوری. این به جز خوردن مایعات دیگه مثل شیر و چای کم رنگه. آب خوردن ...

ممنون عزيزم 

اخه تخم مرغ بهم نميسازه كم ماهي يبار ميخورم و اينكه با اب حالم بد ميشه ان شاءالله بتونم بخورم هفته هاي ديگه😞

رها هستم ☺️
ممنون عزيزم  اخه تخم مرغ بهم نميسازه كم ماهي يبار ميخورم و اينكه با اب حالم بد ميشه ان شاءالله ...

پس احتمالا ورمتون مال کم آبیه. میفهمم، منم آب خالی میخوردم همه معده ام تخلیه میشد. ویارتون تموم شد آب رو فراموش نکنید. خیلی مهمه.

تخم مرغ هم تو غذا یا کیک بخورید. در کل حتما به دکترتون بگید به نظرتون ورمتون زیاده.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
اها نميدونم شايد چون وزن كم كردم دلم ميخواست يكم صورتم لاغر شه😩

خوشگلی و بذار واس بعد زایمان 😉😊

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...