2726
عنوان

مگه دانشجوهای دکتری رو استادشون آمریکا میبرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1288 بازدید | 122 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم تایمش و مواردش رو وردارم یوقت حرف درنیارین مجدد. بفرمائین حاجیه https://www.webometrics.info/ ...

من حرف بیخود در نمیارم😶

شما شواهد رو از بین بردین😂 پس چیزی مشخص نمیشه خیالتون راحت اطلاعاتتون محفوظ میمونه😐

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
ن بابا امریکا کجا بود😂😂عجب خالی بندیه

اخه یبارم گف خواستگارای دخترم تاجرن هرهفته درحال سرویس چای دادنیم اینقد خواستگارداره..ولی جواب رد میدیم..درحالی ک ماشهرمون کوچیکه تاجر ماجر نداره..باز تبریز بودیم قبول میکردم.😂😂نمیدونم خواستم اطلاعات جم کنم چون دوس ندارم سرم کلاه بره سعی میکنم ریشه دروغگویی رو دربیارم ک ازسادگیم سو استفاده نکنن

دانشجوهای دکتری چ سمج بودن😀😀😀😂

همینجوری بورسیه گرفتن رفتن دیگه😁 

پیگیری و سماجت لازمه😎

البته منو تو گروه شون حساب نکن😅

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
عکسی که شما گذاشتی، ازهمین سایت بود که البته شما از همون صفحه اولیه شات کردی و این محتوای اصلیش بود.

خوب حرف مام همینه ایران دانشگاهی جزو صد دانشگاه برتر جهان نداره بهترین توی این لیست تهرانه با رتبه ۴۱۹

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من حرف بیخود در نمیارم😶 شما شواهد رو از بین بردین😂 پس چیزی مشخص نمیشه خیالتون راحت اطلاعاتتون محف ...

متوجه حرفاتون نمیشم خانم.

یه بحثی بود، یه لینک و عکس از رنک مکاتب داخلی گداشتم و تمام.

دیگه کنایه و ... تو چنتا کامنتات متوجه نمیشم، جواب هست اما تو شخصیتم نمیبینم چیزی بگم.

موفق👋

خوب حرف مام همینه ایران دانشگاهی جزو صد دانشگاه برتر جهان نداره بهترین توی این لیست تهرانه با رتبه ۴ ...

باباجان شما بالاتر گفتین هیچ دانشگاهی ازایران جزو مکاتب برتر دنیا نیست، نگفتین فلان عدد که خانم.

این عدد ۱۰۰ رو الان میگین🤔

باباجان شما بالاتر گفتین هیچ دانشگاهی ازایران جزو مکاتب برتر دنیا نیست، نگفتین فلان عدد که خانم. ای ...

پشت سرش من لینک صد دانشگاه برتر دنیا رو دادم پست بعدی رو بخوانید فکر کنم زود قضاوت کردید اصلا بحث سر این بود. که دانشگاه های ایران جزو دانشگاههای برتر جهانن یکی از بچه ها گفت جزو بیست دانشکاه برتر جهانن من جواب ایشون رو دادم  که متاسفانه جزو دانشگاههای کاملا متوسط هستن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
متوجه حرفاتون نمیشم خانم. یه بحثی بود، یه لینک و عکس از رنک مکاتب داخلی گداشتم و تمام. دیگه کنایه ...

اینجا فرمودین که بنده حرف درمیارم! 

در پاسخ گفتم از روی ساعت اسکرین شات گفتم. شما شواهد (ساعت) رو حذف کردی پس اطلاعاتت محفوظ میمونه.

کاملا مستقیم صحبت کردم...کنایه کجا بود.

پشت سرش من لینک صد دانشگاه برتر دنیا رو دادم پست بعدی رو بخوانید فکر کنم زود قضاوت کردید اصلا بحث سر ...

قضاوت😐🤔🤔

پای اون کامنتی که گفتین هیچ دانشگاهی .... نیست، پاسخ دادم، چرا قضاوت خانم🤔

دراینکه جزو ۲۰ ک سهله، جزو ۴۰۰تای اولم نیستیم الان، شکی نیست. البته الان نیستیم ولی گذشته بودیم😐😔

قضاوت😐🤔🤔 پای اون کامنتی که گفتین هیچ دانشگاهی .... نیست، پاسخ دادم، چرا قضاوت خانم🤔 دراینکه جز ...

خب از اولم که lalunaگفت ما جزو برترین ها نیستیم. شریف حدودا رتبه 600 رو داره تو رنکینگ جهانی.

اون کاربر گفته بود دانشگاه تهران جزو 20 تای اوله!

Lalunaهم لینک 100 تای اول رو گذاشت بعدم دانشگاه تهران رو اسکرین گذاشت که شما اشتباها جوابتونو روی کامنت من ریپلای کردین. منظورم همون اسکرین شات خودتونه.  برای من نوشتین باز نکردم لینک رو و از صفحه اول اسکرین گذاشتم.

😐

2706