2726
عنوان

مگه دانشجوهای دکتری رو استادشون آمریکا میبرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 122 پست
بچه ها دعوا نکنید همه دانشگاهای دولتی برا ایران بهترینن ولی برا خارجیا پشیزی ارزش ندارن..مهم همینه ک ...

دعوا نمیکنیم 😊صحبته فقط 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
خوب کدوم دانشگاه ایران جزو صد دانشگاه برتر جهانه بگین سرچ کنم 

تو کامنتتون گفتین هیچ مکتبی از ایران، جزو مکاتب برتر دنیا نیست، این تصویر رو گذاشتم؛ حرف از ۱۰۰ تاپ نبود و بلاشک جزو ۱۰۰تا نیستیم و نخواهیم بود.

خودم تو تاپترینش خوندم ۲ تارشته مهندسی اما در مجموع، هیچکدوم از مکاتب داخلی رو قبول ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید متوجه نبودم اقا هستید نمیتوانم بخوانم تصویر خیلی ریزه 

بزرگم نمیشه نمیدونم چرا

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
چه دعوایی😐🤔🤔

حاجی حداقل لینک اون اسکرین شات رو بده بفهمیم چی نوشته😂

بزرگ نمیشه  عکس

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
بلاشک اشتباه نمیکنین اما دقت، چرا.

این لیست شما مال سال 2019 هست ایا؟

لینک که من گذاشتم 2019 هست و رنک ها با مال شما فرق داره احتمالا اپتودیت نیست

حاجی حداقل لینک اون اسکرین شات رو بده بفهمیم چی نوشته😂 بزرگ نمیشه  عکس

گفتم تایمش و مواردش رو وردارم یوقت حرف درنیارین مجدد.

بفرمائین حاجیه

https://www.webometrics.info/en/Asia/Iran%20%28Islamic%20Republic%20of%29

این لیست شما مال سال 2019 هست ایا؟ لینک که من گذاشتم 2019 هست و رنک ها با مال شما فرق داره احتمالا ...

منم الان دارم با دوستم خصوصی صحبت میکنم برام سرچ کرد اونم دانشگاهی از ایرانو پیدا نکرد منم پیدا نکردم البته 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
این لیست شما مال سال 2019 هست ایا؟ لینک که من گذاشتم 2019 هست و رنک ها با مال شما فرق داره احتمالا ...

البته شما بدون ورود به پیج مربوطه، عکس از سرچ اولیه گداشتین خانم.

این تصویر، از داخل همون صفحه سرچ شماست و از سایتی که بازش نکردین و فقط اسکرین کردین

2706