2410
2553
عنوان

مگه دانشجوهای دکتری رو استادشون آمریکا میبرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 122 پست
والا صنعتی شریف رو از بین دانشگاهای  ما میشناسن پس لابد یه چیزی هست که رنکش  بالاتر از سا ...

گلم برق و مکانیکش قویه.... ولی تو  سطح بندی دانشگاههای جهان که به تازگی تعیین شده تربیت جز بیستای اوله و دانشگاههای دیگه شوتن....

بله خیییلی ها اصلا اسمشم نشنیدن چون لیسانس نداره و تنها دانشگاه تخصصی کشوره....

انصافا اصلا قابل مقایسه نیست.... اساتیدشون.... گرنتشون... بودجه شون...

شریف فقط پوست می کنه... به اینشم معروفه... محض اطلاعتون افسرده ترین دانشجوها رم داره... دانشگاه خوبیه ها ولی الکی سخت میگیرن و به این معروفن اما تو محتوا چیز متفاوتی نداره

😘خوشگلا یه صلوات برام می فرستید؟😘
خوب چون تاپترین بچه های گروه مهندسی وارد دانشگاه شریف میشن همونطور که برترینهای تجربی پزشک ...

موضوع همینه . همه تاپ ها اونجا جمع آن که باعث شده اون دانشگاه شناخته بشه. تربیت مدرس دانشگاه دولتی هست ولی تاپ نیست. خروجی بورسیه هم ممکنه داشته باشه ولی نه به اندازه دانشگاهای تاپ.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا مقاله بنویسه بفرسته کنفرانسای خارج از کشور و بره اونجا اساتید هستن زبانشم خوب باشه اطلاعاتش هم خوب باشه میتونه اپلای بگیره

یکی از دوستای من دوره ارشد رفت نروژ

یکی هم با نویسنده مقاله بیس پایان نامش مکاتبه داشت اونم اپلای گرفت ولی نرفت شوهرش اجازه نداد 

❤️🧡💛💚💙💜💖
گلم برق و مکانیکش قویه.... ولی تو  سطح بندی دانشگاههای جهان که به تازگی تعیین شده تربیت جز بیست ...

ممکنه لینک این رنکیگ ای که گفتین رو بذارین؟ تا الان نشنیدم از ایران دانشگاهی جزو 20 تای اول قرار بگیره تو جهان خصوصا اینکه دانشگاه تاپ تو سایر کشور کم نداریم.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2456
راست گفته چرا فكر  ميكني دروغ ميگه دختر خواهرم داروسازي ميخونه دكتر سميعي با يك گروه ديگه ...

چون کلا کارش خالی بندیه.اگ کامنتای بقیه رو ببینی نوشتن ک شرایطش ممکن نیس..منم متوجه شدم.

گلم برق و مکانیکش قویه.... ولی تو  سطح بندی دانشگاههای جهان که به تازگی تعیین شده تربیت جز بیست ...

هیچ دانشگاهی  از ایران جزو دانشگاهای برتر جهان نیست دانشگاه شریف دانشگاه ۶۷۵در رنکینگ جهانیه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2714
اره پز نداده خانومه چنین چیزی امکان پذیره ولی الانا ک خ سخته 

ن پز داده.کامنتارو بخونی اونایی ک ارشدن توضیح دادن شرایطشو.منم میگم از ایران بعیده اینقد کمک کنه بفرسته خارج جا مکان بده بگه شما نخبه ای برو😂😂

اصلا چیزی تحت عنوان کسی رو با خودمون ببریم وجود نداره باید. اپلای کنن نامه معرفی استاد داشته باشن&nb ...

اره...منم تعجب کردم گفتم خب اگ اونجوریه همه جوونا ارزوی رفتن دارن بخونن دکتری بگیرن برن.نیتشو میدونسم ک پرسیدم از بقیه.فقط دوس ندارم سرم کلاه بره و بهم دروغ بگن ک پرسیدم..وگرنه خودم موفقم و واقعا موفقیت بقیه رو تحسین میکنم..خ هم خوشحالم ک ارشد میخونه ولی ننش خالی بنده.

هیچ دانشگاهی  از ایران جزو دانشگاهای برتر جهان نیست دانشگاه شریف دانشگاه ۶۷۵در رنکینگ جهانیه&nb ...

اولا دانشگاه تهران بالاتره و تنها دانشگاه زیر 500تو این رنکینگه.... می تونید سرچ کنید...

اره...منم تعجب کردم گفتم خب اگ اونجوریه همه جوونا ارزوی رفتن دارن بخونن دکتری بگیرن برن.نیتشو میدونس ...

اگه کسی قصدش رفتن باشه بعد. از فوق لیسانس برای دکتری باید امتحان زبان بده و برای بورسبه دکتری بره وگرنه بعد از اون احتمالش خیلی کمه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
ممکنه لینک این رنکیگ ای که گفتین رو بذارین؟ تا الان نشنیدم از ایران دانشگاهی جزو 20 تای اول قرار بگی ...

دارم میگردم.... باور کن سه روز پیش خوندم...

بین دانشگاههای تخصصی بود و از ایران فقط شامل تربیت میشد....

پیدا کردم میذارم اینجا

https://www.topuniversities.com/student-info/choosing-university/worlds-top-100-universities

اصلا توی اون 100 تایی که نوشته اسم ایران به چشم نمیخوره😂

2706