2703
2553
عنوان

مگه دانشجوهای دکتری رو استادشون آمریکا میبرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 122 پست
ربطی به جامعه نداره البته. مقاله+شرایط زبان+معرفی نامه مدرس+پذیرش دانشگاه مقصد+نامه خروج دانشگا مبد ...

پذیرش دکترا گرفتن ربطی به جامعه نداره و به همه میدن

ولی بورسیه گرفتن به بازار کار اون جامعه ربط داره

بابت هر رشته ای بورس نمیدن. بابت چیزی پول میدن که لازمشون باشه درواقع از نظر مالی شرایط تحصیل دانشجو رو فراهم میکنن. 

دقت کنین اکثرا بورسیه ها مال رشته های خاص هست.

مثلا رشته زیست شناسی شما نهایت پوزیشن دکترا گیر بیاری به اون صورت بورسیه خاصی تو رشته های علوم پایه نیست چون نیاز بهشون حس نمیشه چندان مگر شانسی جایی بورسی پیدا بشه. ولی یه رشته ای مثل نفت بورسیه زیاد داره.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
نه اصلا من کلللللی پخمه می شناسم حتی امیر کبیرو شریف دکتران.....

اصولا وقتی طرف تمام زندگیش رو متمرکز میکنه روی یه چیز توش موفق میشه!

به همون میزان هم بابت تمرکز روی یک بعد طرف یک بعدی میشه. بابت همین پخته خطابشون  میکنین. درواقع طرف هوش علمیش بالاست ولی وقت واسه کارای دیگه نمیذاره. متمرکز شده روی پیشرفت تحصیلی. اینطور میشه که سر از صنعتی شریف در میاره.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که apply کنه و شرایطش رو از نظر یک استاد داشته باشه اون استاد اگر بخواهد میتونه بهش بورسیه اختصا ...

استاد تعیین کننده و در اختیار گذار بورس نیست.

استاد مربوطه، فقط مکاتبات با دانشگاه مقصد و اعطای معرفی نامه رو انجام میده که این مراحل، قبل از اپلای(البته اگر دانشجو بخاد همون دانشگاهی بره ک استادش معارفه کرده) انجام میشه.

2456
دانشجوای فرصت مطالعاتی یه زمان6الی 9ماهه رو خارج ازکشور میرن بستگی داره که کدوم کشوراونارو بپذیره ...

شوهر من ارشدش امیر کبیر بود و تقریبا کل کلاسشون الان خارج از کشور شاغلن اونم شغلای خیلی خوب..... همسرمم چون زیاد عشق حارج نبودیم و کارش خوب بود اینجا دکترا خوند....البته اونور پست داکت رو بخونی خیییلی بهتره.... خیلی از دوستاشم این کارو کردن....

خلاصه دانشجوی دولتی و با سواد جا براش همه جا هست...

😘خوشگلا یه صلوات برام می فرستید؟😘
استاد تعیین کننده و در اختیار گذار بورس نیست. استاد مربوطه، فقط مکاتبات با دانشگاه مقصد و اعطای معر ...

ریکامندیشن ها عمومی هست معمولا.

خطاب به یه دانشگاه خاص نیست.

مکاتبات هم خود دانشجو باید انجام بده. استاد اصلا وقت نمیذاره.

والا من متن ریکامندیشن رو هم خودم نوشتم!!!! استاد فقط امضا زد و یک دور روخونی کرد.

پذیرش دکترا گرفتن ربطی به جامعه نداره ولی بورسیه گرفتن به بازار کار اون جامعه ربط داره بابت هر رشت ...

درابنکه باتوجه به بازار کاره وربط داره برای اخذ دانشجو شکی نیست اما همش نیست. و از باب پذیرش عرض کردم ک مربوط نیست و همنظریم گویا.

دراینکه برخی رشته ها هم بورس بیشتری دارن ابن طبیعیه بخاطر بسیار دلیل.

اما شرط داشتن حرفی خاص، در رشته مورد نظر، شرط اوله

مطمئن باش اونا پخمه نیستن شما اشتباه میکنی

باور کن مغلطه نمی کنم.... یه جاهایی گیر می کنن و شوهرم کمکشون می کنه که میگه من موندم اینا چطور دکترا قبول شدن.....

شاید باور نکنید ولی اساتیدمون هم بی سوادن.... همسرم اختراع دوران ارشدش رو استاد بالا کشیدو کلللی وام گرفت و شرکت زد.... شوهرم میگفت سواد نداره بدونه چیه وگرنه خیییلی بیشتر ازش استفاده میکرد

2714
ریکامندیشن ها عمومی هست معمولا. خطاب به یه دانشگاه خاص نیست. مکاتبات هم خود دانشجو باید انجام بد ...

هم جنراله و هم اسپیشیال.

برای بنده چنین چیزی نبود و عکس شما بود.

بسته به استاد مربوطه و تفکراتشه کلا

اصولا وقتی طرف تمام زندگیش رو متمرکز میکنه روی یه چیز توش موفق میشه! به همون میزان هم بابت تمرکز رو ...

شریف چیش تاپه.... تربیت مدرس بسیییار هم بهتره.... من خیییلی ها رو می شناسم بین این دوتا تربیت رو انتخاب کردن....

بودجه و گریتی هم که اختصاص میده قابل مقایسه باهیچ دانشگاهی نیست..

راست گفته چرا فكر  ميكني دروغ ميگه دختر خواهرم داروسازي ميخونه دكتر سميعي با يك گروه ديگه ...

اصلا چیزی تحت عنوان کسی رو با خودمون ببریم وجود نداره باید. اپلای کنن نامه معرفی استاد داشته باشن زبان بگذرونن کلی پوستشون کنده بشه شاید پذیرش بگیرن اونم نه داروسازی اغلب رشته های مهندسی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
شریف چیش تاپه.... تربیت مدرس بسیییار هم بهتره.... من خیییلی ها رو می شناسم بین این دوتا تربیت رو انت ...

والا صنعتی شریف رو از بین دانشگاهای  ما میشناسن

پس لابد یه چیزی هست که رنکش  بالاتر از سایر دانشگاهای ایرانه

حداقل میتونم بگم بورسیه توی بچه های شریف زیاده

سایر دانشگاها ابدا این حجم از خروجی رو ندارن به کشورای دیگه

بچه های شریف اکثرا خروجی آمریکا هستن نه حتی اروپا

والا صنعتی شریف رو از بین دانشگاهای  ما میشناسن پس لابد یه چیزی هست که رنکش  بالاتر از سا ...

خوب چون تاپترین بچه های گروه مهندسی وارد دانشگاه شریف میشن همونطور که برترینهای تجربی پزشکی دانشگاه تهران اولویتشونه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706