2726
عنوان

مگه دانشجوهای دکتری رو استادشون آمریکا میبرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 122 پست
اپلای کردن برای دانشگاه با چیزی که ایشون گفت فرق داره. دانشجوهای دکترا میتونن درخواست فرصت مطالعاتی ...

بله فرصت مطالعاتی زیاد دیدم ولی اونم خود دانشجو درخواست میده.

زوری نمیبرن که بخوان التماس کنن.

چیزی که زیاده دانشجوی دکترا که آماده رفتنه.

با تعریف خالش ون هماهنگ نیست! کمی خواستن پسرشون رو مهم جلوه بدن .

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اپلای کردن برای دانشگاه با چیزی که ایشون گفت فرق داره. دانشجوهای دکترا میتونن درخواست فرصت مطالعاتی ...

بله اما الان مدتهاست بودجه برای فرصت مطالعاتی نیست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
خیر نمیبرن  خودش باید اپلای کنه (درخواست بده) تو مقطع دکترا اگر رشتش مورد نیاز اون جامعه باشه ...

ربطی به جامعه نداره البته.

مقاله+شرایط زبان+معرفی نامه مدرس+پذیرش دانشگاه مقصد+نامه خروج دانشگا مبدا و پول مقداری

2728
من چون علاقم ب کاره زیاد درمورد دکتری نمی دونم.مثلا میرن بعد ی مدت برمیگردن؟برا زندگی نمیرن؟

نه برای زندگی نمیرن. فقط چند ماه میرن و میان. تازه وثیقه میخواد همینطوری نمیتونی بری و برنگردی!! یه جوری اینجا بندت میکنن که هوایی نشی اونجا بمونی  

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

با این گرونی دلار فرصت مطالعاتی هم بنظرم زیاد ندن

چون بار مالی برای دانشگاه داره

بورسیه هم خیلی وقته دیگه کسی رو نمیکنن چون ماشاالله ایران از هرچی عقب باشه از نظر دانشگاه و دانشجو جلوه نیازه نیاز نیست کسیو بخاطر درس خوندن بفرستم خارج

اونیکه که دولتی دکترا بخونه نخبه نیس یعنی؟

مشخصا نیست 

نخبه کسی هست که چنتا ثبت اختراع داشته باشه.

چنتا ممقاله آی اس آی چاپ کرده باشه.

المپیاد مقام آورده باشه

و از این قبیل

بچه های دانشگاه شریف خیلیا شون راحت مهاجرت میکنن عموما کلونی نخبه ها تو دانشگاه شریف جمع شده.

دانشجوی دکترا شدن چیز خاص و عجیبی نیست.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
نه برای زندگی نمیرن. فقط چند ماه میرن و میان. تازه وثیقه میخواد همینطوری نمیتونی بری و برنگردی!! یه ...

خخخ خب پس عقلم سالمه.خالم چنان دروغ میگه فکر میکنه عقلمون کمه خ زشته...بچش دکتری میخونه عالیه ولی دیگ اینقد گندش نکن چون دروغش درمیاد.

شرایط خروج چند روش داره:

بورس

فرصت مطالعات

معرفی نامه

هزینه شخصی

و اقامت = که در انتهای همه موارد بالا، با داشتن شرایطش میشه اقامت هم اخذ کرد.

البته برای فرصت مطالعات، یکم متفاوت تره شرایط اقامت دائم

اینطور نیست

کسی که apply کنه و شرایطش رو از نظر یک استاد داشته باشه اون استاد اگر بخواهد میتونه بهش بورسیه اختصاص بده، و اون دانشجو باید مراحل درخواست پذیرش و ... رو طی کنه، اگه پذیرفته بشه...

... و من به تو ایمان دارم...
2706