1351
1341
عنوان

سگ ۴۵ روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 40 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

ببخشید واقعا که پست میذارم، ولی اگه سرپرستی یه بچه رو میگرفتی یه ثواب هم میکردی که زندگی یه انسان رو ...

عزیزم زمین و امکانات فقط برای ادم ها نیست

بهتره خودخواه نباشیم

ارگان های زیادی برای کمک ک بچهها هستن

ولی سگ ها.‌...

بعدشم  قصد گفتن ندارم ولی کمک کردن ب اونارو هم یادم نمیره

من حیوانات رو خیلی دوست دارم و به شخصه عقیده دارم عشق اونا خیل پاک تر عشق دوتا انسان به همه

سگ افریده خداست. درست نیست اینجور خطاب کردن.این موجودخیلی جاها به داد ادمها رسیده ونجات داده

ببخش گلم 😘این ها درسته اما بازم دلیل نمیشه که نجس نباشه

*استارتر عذر خواهی میکنم بابت پستم و پستم فقط جواب دوستمونه و درمورد تاپیکت نظری و اطلاعی ندارم😘 *

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...
1350
عزیزم زمین و امکانات فقط برای ادم ها نیست بهتره خودخواه نباشیم ارگان های زیادی برای کمک ک بچهها هس ...

حیوانات رو بسپریم به اهلش بذار برن تو طبیعت، برن پیش هم نوعشون بذاریم لذت ببرن ، نه بخاطر لذت خودمون اونها رو ازار بدیم

و قطعا برای من همنوع خودم مهمتره، بازم معذرت که اومدم تاپیکت

👈🔴🔴شما کاربر عزیزی که معتقدی کسی نباید بزور اعتقاداتشو بکنه تو حلقت، و به انسانیت معتقدی ولی میای انواع توهین و فحشها رو به بقیه بخاطر اعتقاداتشون بهشون میدی چون باهات مخالفن، بعد ادعای کوروش پرستی میکنی و میگی اسلام برای اعرابه و خیلی اصرار دارید که بگید با حمله اومدن مردم رو بزور مسلمان کردن!! پس چطور یه عده اقلیت توی کشور ما، اون موقع بزور مسلمان نشدن؟! و خیلیم اصرار داری اعتقاداتتو بزور بکنی تو حلق مردم 😑مردم خودشون با تمام وجودشون دینشونو دوسدارن شما ناراحت نباش😊 کوروش کبیر اگه الان بودش اصلا شماها رو قبول نداشت، چون نه فحاش بود نه نژاد پرست و البته کورش کبیر هم مثه پادشاهان اون زمان به کشورهای مختلفی حمله کرد، کشورگشایی کرد!ولی الان کسی تو اون کشورها ایا کوروش پرسته؟!!!! نه چون اعتقادات خودشون بیشتر قبول داشتن!!!! مردم ایرانم ترجیح دادن که مسلمان بشن چون نسبت به گذشته خودشون برتر و کاملتر بود🌼
حیوانات رو بسپریم به اهلش بذار برن تو طبیعت، برن پیش هم نوعشون بذاریم لذت ببرن ، نه بخاطر لذت خودمون ...

نژادی ک من میخوام بخرم(نزادای کوچک)اصلا توی طبیعت دوام نمیارن.😊

نژادی ک من میخوام بخرم(نزادای کوچک)اصلا توی طبیعت دوام نمیارن.😊

پیش هم نوعشون چی؟

👈🔴🔴شما کاربر عزیزی که معتقدی کسی نباید بزور اعتقاداتشو بکنه تو حلقت، و به انسانیت معتقدی ولی میای انواع توهین و فحشها رو به بقیه بخاطر اعتقاداتشون بهشون میدی چون باهات مخالفن، بعد ادعای کوروش پرستی میکنی و میگی اسلام برای اعرابه و خیلی اصرار دارید که بگید با حمله اومدن مردم رو بزور مسلمان کردن!! پس چطور یه عده اقلیت توی کشور ما، اون موقع بزور مسلمان نشدن؟! و خیلیم اصرار داری اعتقاداتتو بزور بکنی تو حلق مردم 😑مردم خودشون با تمام وجودشون دینشونو دوسدارن شما ناراحت نباش😊 کوروش کبیر اگه الان بودش اصلا شماها رو قبول نداشت، چون نه فحاش بود نه نژاد پرست و البته کورش کبیر هم مثه پادشاهان اون زمان به کشورهای مختلفی حمله کرد، کشورگشایی کرد!ولی الان کسی تو اون کشورها ایا کوروش پرسته؟!!!! نه چون اعتقادات خودشون بیشتر قبول داشتن!!!! مردم ایرانم ترجیح دادن که مسلمان بشن چون نسبت به گذشته خودشون برتر و کاملتر بود🌼
1274

حتما براش ي عروسك گوگولي جنس خوب بخر ك سالم بمونه من جفت دخترام عروسكي ك روز اول براشون خريدم هنوز ك هنوزه بعداز گذشت ٩سال و ٦سال  دارنش و بااون عروسك خيلي احساس ارامش ميكنن😍😍

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستــــم ميشه لطفا واسه  مامان شدنم صلوات بفرستيد؟              ...             خدایا من دارم میمیرم میبینی منو!!بچمو گرفتی واسه چی؟ کدوم صلاحت تو نبود تو دلیه من بود!!😭💔🖤                             دلم کمی مرگ میخواهد😭نینی پر💔  ٩٨/٠١/٢٨💔              ۱۰/فروردین/۱۳۹۸ بی بی چکم مثبت شد❤️🙈🌹خدایا تو اوج ناامیدی گذاشتیش تو دلم خودت مواظبش باش امیدمو ناامیدنکن😞🙈🙏🏻 خدایا شکرت  بعدازین همه انتظار بالاخره منم ی نینی اومد تو دلم🙈 خودت مواظب ثمره ی عشقمون باش😍🌹  لطفا اگر امضامو خوندید برای ارامشم یدونه صلوات بفرستید🥺😞 ممنونم🙏🏻

انگار قراره شاه بیاد خونتون😆😆خدا شانس بده واسه سگ شون ملت چ خرجا ک نمیکنن😥😅

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
میشه منم به سر پرستی قبول کنی😁😁😁

والا

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
1226
حتما براش ي عروسك گوگولي جنس خوب بخر ك سالم بمونه من جفت دخترام عروسكي ك روز اول براشون خريدم هنوز ك ...

دختدات🤔🤔

عزیزم شما هم از امضاتون معلومع ماشالله خیلی خرج کردین  اینجوری میگید ادم یه فکری راجبتون میکنه ...

واقعن ک من دارم شوخی میکنم شما میتوپی به من کچی😕

1331