1147
1341
عنوان

سگ ۴۵ روزه

312 بازدید | 40 پست

عزیزانی ک سگ دوست ندارند لطفا کامنت نذارن من نیاز ب راهنمایی بجه ها دارم

ممنونم از درکتون

بچهایی ک سگ دارین

برای سگی ک میخواد بیاد توی خونه چ چیزایی باید تهیه کنم؟

میشه ببینید چیزی رو جا انداختم یا ن؟

باکس

اسباب بازی جویدنی

پد دستشویی

قلاده

غذای استارتر رویال

ظرف غدا و آب با سینی

تمیز کننده آنزیمی

تشویقی

شامپو

برس

باکس حمل و نقل

حوله

مسواک و خمیر دندان

محلول چشم

محلول گوش

دماسنج

شیر

کیسه اب گرم

غذای استارتر

پارک سگ

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

میشه منم به سر پرستی قبول کنی😁😁😁

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نینی کوچولوی من سالم بیاد بغلم😍😍😍واسه سلامتی جوجه من اگه دوست داشتین صلوات بفرستین😘😘
1320

فقط خوشبحال سگت😅😍

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا قبل عقد اسمشون پارمیدا بوده بعد وقتی دارن قند میسابن رو سرشون و خطبه خونده میشه،یهو میبینی عاقد میگه دوشیزه:خدیجه قره قوزلوی جادوغ ابادی اشگول تپه اصل" ایا من وکیلم؟

از چه نژادی هست؟

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا قبل عقد اسمشون پارمیدا بوده بعد وقتی دارن قند میسابن رو سرشون و خطبه خونده میشه،یهو میبینی عاقد میگه دوشیزه:خدیجه قره قوزلوی جادوغ ابادی اشگول تپه اصل" ایا من وکیلم؟
1226

ببخشید واقعا که پست میذارم، ولی اگه سرپرستی یه بچه رو میگرفتی یه ثواب هم میکردی که زندگی یه انسان رو نجات دادی 😯 اینهمه بچه بی سرپرست😟 بی پول

👈🔴🔴شما کاربر عزیزی که معتقدی کسی نباید بزور اعتقاداتشو بکنه تو حلقت، و به انسانیت معتقدی ولی میای انواع توهین و فحشها رو به بقیه بخاطر اعتقاداتشون بهشون میدی چون باهات مخالفن، بعد ادعای کوروش پرستی میکنی و میگی اسلام برای اعرابه و خیلی اصرار دارید که بگید با حمله اومدن مردم رو بزور مسلمان کردن!! پس چطور یه عده اقلیت توی کشور ما، اون موقع بزور مسلمان نشدن؟! و خیلیم اصرار داری اعتقاداتتو بزور بکنی تو حلق مردم 😑مردم خودشون با تمام وجودشون دینشونو دوسدارن شما ناراحت نباش😊 کوروش کبیر اگه الان بودش اصلا شماها رو قبول نداشت، چون نه فحاش بود نه نژاد پرست و البته کورش کبیر هم مثه پادشاهان اون زمان به کشورهای مختلفی حمله کرد، کشورگشایی کرد!ولی الان کسی تو اون کشورها ایا کوروش پرسته؟!!!! نه چون اعتقادات خودشون بیشتر قبول داشتن!!!! مردم ایرانم ترجیح دادن که مسلمان بشن چون نسبت به گذشته خودشون برتر و کاملتر بود🌼
1331