1822
1823
عنوان

سگ ۴۵ روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 40 پست

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

ببخشید واقعا که پست میذارم، ولی اگه سرپرستی یه بچه رو میگرفتی یه ثواب هم میکردی که زندگی یه انسان رو ...

عزیزم زمین و امکانات فقط برای ادم ها نیست

بهتره خودخواه نباشیم

ارگان های زیادی برای کمک ک بچهها هستن

ولی سگ ها.‌...

بعدشم  قصد گفتن ندارم ولی کمک کردن ب اونارو هم یادم نمیره

من حیوانات رو خیلی دوست دارم و به شخصه عقیده دارم عشق اونا خیل پاک تر عشق دوتا انسان به همه

سگ افریده خداست. درست نیست اینجور خطاب کردن.این موجودخیلی جاها به داد ادمها رسیده ونجات داده

ببخش گلم 😘این ها درسته اما بازم دلیل نمیشه که نجس نباشه

*استارتر عذر خواهی میکنم بابت پستم و پستم فقط جواب دوستمونه و درمورد تاپیکت نظری و اطلاعی ندارم😘 *

💕بگو که نیستی فقط خدای جانمازها؛ بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها💕
1825
عزیزم زمین و امکانات فقط برای ادم ها نیست بهتره خودخواه نباشیم ارگان های زیادی برای کمک ک بچهها هس ...

حیوانات رو بسپریم به اهلش بذار برن تو طبیعت، برن پیش هم نوعشون بذاریم لذت ببرن ، نه بخاطر لذت خودمون اونها رو ازار بدیم

و قطعا برای من همنوع خودم مهمتره، بازم معذرت که اومدم تاپیکت

👈🔴🔴شما کاربر عزیزی که معتقدی کسی نباید بزور اعتقاداتشو بکنه تو حلقت، و به انسانیت معتقدی ولی میای انواع توهین و فحشها رو به بقیه بخاطر اعتقاداتشون بهشون میدی چون باهات مخالفن، بعد ادعای کوروش پرستی میکنی و میگی اسلام برای اعرابه و خیلی اصرار دارید که بگید با حمله اومدن مردم رو بزور مسلمان کردن!! پس چطور یه عده اقلیت توی کشور ما، اون موقع بزور مسلمان نشدن؟! و خیلیم اصرار داری اعتقاداتتو بزور بکنی تو حلق مردم 😑مردم خودشون با تمام وجودشون دینشونو دوسدارن شما ناراحت نباش😊 کوروش کبیر اگه الان بودش اصلا شماها رو قبول نداشت، چون نه فحاش بود نه نژاد پرست و البته کورش کبیر هم مثه پادشاهان اون زمان به کشورهای مختلفی حمله کرد، کشورگشایی کرد!ولی الان کسی تو اون کشورها ایا کوروش پرسته؟!!!! نه چون اعتقادات خودشون بیشتر قبول داشتن!!!! مردم ایرانم ترجیح دادن که مسلمان بشن چون نسبت به گذشته خودشون برتر و کاملتر بود🌼
حیوانات رو بسپریم به اهلش بذار برن تو طبیعت، برن پیش هم نوعشون بذاریم لذت ببرن ، نه بخاطر لذت خودمون ...

نژادی ک من میخوام بخرم(نزادای کوچک)اصلا توی طبیعت دوام نمیارن.😊

نژادی ک من میخوام بخرم(نزادای کوچک)اصلا توی طبیعت دوام نمیارن.😊

پیش هم نوعشون چی؟

👈🔴🔴شما کاربر عزیزی که معتقدی کسی نباید بزور اعتقاداتشو بکنه تو حلقت، و به انسانیت معتقدی ولی میای انواع توهین و فحشها رو به بقیه بخاطر اعتقاداتشون بهشون میدی چون باهات مخالفن، بعد ادعای کوروش پرستی میکنی و میگی اسلام برای اعرابه و خیلی اصرار دارید که بگید با حمله اومدن مردم رو بزور مسلمان کردن!! پس چطور یه عده اقلیت توی کشور ما، اون موقع بزور مسلمان نشدن؟! و خیلیم اصرار داری اعتقاداتتو بزور بکنی تو حلق مردم 😑مردم خودشون با تمام وجودشون دینشونو دوسدارن شما ناراحت نباش😊 کوروش کبیر اگه الان بودش اصلا شماها رو قبول نداشت، چون نه فحاش بود نه نژاد پرست و البته کورش کبیر هم مثه پادشاهان اون زمان به کشورهای مختلفی حمله کرد، کشورگشایی کرد!ولی الان کسی تو اون کشورها ایا کوروش پرسته؟!!!! نه چون اعتقادات خودشون بیشتر قبول داشتن!!!! مردم ایرانم ترجیح دادن که مسلمان بشن چون نسبت به گذشته خودشون برتر و کاملتر بود🌼
1846

حتما براش ي عروسك گوگولي جنس خوب بخر ك سالم بمونه من جفت دخترام عروسكي ك روز اول براشون خريدم هنوز ك هنوزه بعداز گذشت ٩سال و ٦سال  دارنش و بااون عروسك خيلي احساس ارامش ميكنن😍😍

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

انگار قراره شاه بیاد خونتون😆😆خدا شانس بده واسه سگ شون ملت چ خرجا ک نمیکنن😥😅

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
میشه منم به سر پرستی قبول کنی😁😁😁

والا

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
انگار قراره شاه بیاد خونتون😆😆خدا شانس بده واسه سگ شون ملت چ خرجا ک نمیکنن😥😅

عزیزم شما هم از امضاتون معلومع ماشالله خیلی خرج کردین 

اینجوری میگید ادم یه فکری راجبتون میکنه ☺️

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 
1826
حتما براش ي عروسك گوگولي جنس خوب بخر ك سالم بمونه من جفت دخترام عروسكي ك روز اول براشون خريدم هنوز ك ...

دختدات🤔🤔

عزیزم شما هم از امضاتون معلومع ماشالله خیلی خرج کردین  اینجوری میگید ادم یه فکری راجبتون میکنه ...

واقعن ک من دارم شوخی میکنم شما میتوپی به من کچی😕

1839