2726
عنوان

اذان گفتن در گوش نوزاد

7820 بازدید | 25 پست

نظرتون چيه

فك ميكنين چه لزومي داره مسلمون بشه در صورتي كه هيچ قدرت دفاعي از خودش براي آينده اش نداره

بگين تا به شوهرم بگم

آخه بيس روزشه و هنوز در گوشش اذون نگفته!

خودت بگو یا ینفر دیگه حتمن ک نباید باباش بگه😕

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب نمیدونم اجباری در دین نیست  ولی من برای بچم اذان میگم بزرگ شد خودشه وخداشو دینش

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2728

خودت در گوش بچت بگو حتما که نباید شوهرت بگه میگن اگه یه آدم خیلی مؤمن بگه بچه دستش رو به حالت اذان گفتن میزاره رو گوشش

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

این کار یه رسم و ایینه

اگر دوست دارید انجام بدید و سخت نگیرید

چون اگر قراره تو ایران زندگی کنید باید حداقل به اسم مسلمون باشید😊

وگرنه شرایط زندگی از اینم سخت تر میشه!

فرزندتون اگه منطقی بار بیاد خودش از یه سنی میره دنبال عقیده خودش

از الان اسلام ستیز بارش نیارید چون هم سختی خواهد کشید هم اینکه دین ستیزی خودش یه ایدئولوژی غیر انسانی و مغایر با آزادی عقده ست

من واسه برادرزاده ام گفتم     فکر کن تو اون جمع از من خانم جلسه ایی تر پیدا نکردن ...

برا داداش کوچیکم  منو داداشم از راست و چپ میمومدیم در گوشش اذان می گفتیم اسمت اینه🤣🤣😂😂😂😂فک کن روز ۱۰ بار حداقل این کارو میکردیم 😐

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
خودت در گوش بچت بگو حتما که نباید شوهرت بگه میگن اگه یه آدم خیلی مؤمن بگه بچه دستش رو به حالت اذان گ ...

اون بخاطر اینه که نمیخواد بشنوه گوشش اذیت میشه

این حرفا چیه!

حرفای خاله خانباجیا رو چرا قبول میکنید؟

اون بخاطر اینه که نمیخواد بشنوه گوشش اذیت میشه این حرفا چیه! حرفای خاله خانباجیا رو چرا قبول میکنی ...

😂

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
اون بخاطر اینه که نمیخواد بشنوه گوشش اذیت میشه این حرفا چیه! حرفای خاله خانباجیا رو چرا قبول میکنی ...

وقتی مامانش آروم تو گوشش صداش میکنه دستش رو میزاره طرف گوشش یعنی نمیخواد بشنوه؟

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

😐😐😐😐واقعا به کجا داریم میریم 

خودت بگو بده پدرشوهرت یا پدرت بگه 

من.بچم به دنیا اومد ماما ام گوشیش اذان میگف گذاشت در گوش بچع بعدم تو خونه همه سر اذان گفتن دعوا ممیردن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706