2737
2734

من متد متریک خوندم ...الگو کشیش ازمتدای دیگه سختره ولی دیگه ایراد اندامی نداره به جاش ینی لباسی که میدوزی بعداز پرو دیگه مشکلی نداره که بخوای دوباره بشکافی و بدوزی

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متریک و گرلاوین کار کردم الگوی گرلاوین سخت تره ولی تنخورش بهتره کمتر از متریک نیاز به پرو داره آستین متریک رو مخه.ولی متریک الگوی خیلی آسونی داره.در کل این متد اینها رو ول کن هر چی رو کار کنی خودت میفهمی قلقهاشو مهم آموزشگاه و استاده اگه اونا خوب نباشن از خیاطی زده میشی

متریک و گرلاوین کار کردم الگوی گرلاوین سخت تره ولی تنخورش بهتره کمتر از متریک نیاز به پرو داره آستین ...

پیش ی نفر آسان یاد گرفتم بد نبود حالا پیش ی مربی دیگه دارم مولر یاد میگیرم نمیدونم چرا زیاد راضی نیستم البته۳جلسه تاحالا رفتم ولی مربی فکر میکنم خوب یاد نمیده

پیش ی نفر آسان یاد گرفتم بد نبود حالا پیش ی مربی دیگه دارم مولر یاد میگیرم نمیدونم چرا زیاد راضی نیس ...

مربی مهم تر از متده باور کن من مربیمو عوض کردم اصلا خیاطیم از این رو به اون رو شد وقتی یه متد رو خوب و اصولی بگیری کار خوب درمیاد

2738

با هر متدی کار کنی مهم کار آدمه که چطوری در بیاری لباس رو من مولر کار میکنم لباس هایی که میدوزم قشنگ میشن البته پرو هم خیلی مهمه

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
از کجا مربی خوب پیدا کنم

آموزشگاه نیمه خصوصی برو .یا پیش یه خیاطی برو که کارش خوبه و خودت میپسندی دوختش رو.فنی حرفه ای اصلا نرو

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
از کجا مربی خوب پیدا کنم

برو آموزشگاههای خصوصی ک باید آزمون فنی حرفه ای بدی تا مدرکشو بگیری. بعد جایی برو ک مربی نگه تو خونه کار کن همونجا تو آموزشگاه الگو بکشید و بدوزید ک ببینه