2410
2553
عنوان

نیاز دارم خودمو دوست داشته باشم 😕

793 بازدید | 14 پست

سلام دوستان ‌

حس میکنم خودمو دوست ندارم، واسه همین حسودیم میشه به همه، بدگویی میکنم و.. 😕 البته رفتار همسرم هم بی تاثیر نیست.. باهام حرف نمیزنه، هرچی میگم میگه غیبت نکن.. 😕 و بهم توجه نمیکنه.. 

شما چیکار میکنین که از خودتون خوشتون بیاد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب خودم میرسم

باسگاه میرم

لباسایی ک دوست دارم میخرم برا خودم

برا بالا بردن اطلاعاتم مطالعه میکنم

برا خودم چیزایی ک دوست دارم رو میخرم غذایی ک دوست دارمو میپزم و ...

برا خودم آهنگ گوش میدم میرقصم و جلو اینه ب خوشگلام نگا میکنم کیف میکنم

2720

من عاشق خودمم اطرافیانم میگن خودشیفته😎😁

چون چشمم زیبایی هامو میبینه....مثلا قدبلندم یا چشمام یا لبام‌..کلا خودمو دوس دارم....مطمئنم شما اول باید رو اعتماد ب نفست کار کنی تا زیباییهاتو ببینی....مطمئنا چیزای زیبای زیادی داری ک حواست نیس

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡

برو زندگینامه اونایی ک شکست خورده انو بخون ‌‌و ببین چجوری خودشونو جمع کردن..اوناایی ک قیافه شون مثه خودته رو پیدا کن و ببین ک چقد به اون صورت معمولی اهمیت میدن و باهاش خوشحالن.کتاب های روانشناسی زندگی مشترک خیلی بخون و..

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴
ب خودم میرسم باسگاه میرم لباسایی ک دوست دارم میخرم برا خودم برا بالا بردن اطلاعاتم مطالعه میکنم ...

به خوشگلات ?استعاره از چیه?😶

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2714

باید خودتو دوست داشته باشی. خب غیبت نکن. این همه موضوع برای حرف زدن هست، چرا غیبت؟ 

در مورد خودت و همسرت حرف بزن، در مورد علاقه‌هاتون صحبت کنید. در مورد آینده صحبت کنید. فیلم ببینید و در مورد فیلم صحبت کنید و ... 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
باید خودتو دوست داشته باشی. خب غیبت نکن. این همه موضوع برای حرف زدن هست، چرا غیبت؟  در مورد خو ...

منظورم صرفا غیبت نیست... هرجی بگم کلا میگه منظورت فلان چیز بوده.. کلا خیلی کم حرفه با منم که هیچی.. 😕 

منظورم صرفا غیبت نیست... هرجی بگم کلا میگه منظورت فلان چیز بوده.. کلا خیلی کم حرفه با منم که هیچی.. ...

خب شما کلا سعی کن در مورد خودتون صحبت کنی، مثبت و با انرژی مثبت صحبت کن، اینطوری نمیتونه ایراد بگیره. اول روی خودت کار کن، خودت که خودتو دوست داشته باشی و به خودت احترام بذاری، یواش یواش میبینی که اطرافیانت هم همین برخورد رو با تو خواهند داشت.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706