2726
عنوان

همسر

100 بازدید | 6 پست

خانمها به نظرتون رو راجبه این شرایط میخوام بدونم لطفن،من پنج ماهه باردارم و اولین بارداری که بعده هفت سال زندگی مشترک با همسرم که مشکل از ایشون بود خدا بهمون یه دختر داد که تا سه چند وقت دیگه میاد .منظور اینکه شرایطه زندگیمون الان تو یه مرحله جدیدو قشنگه یا باید باشه طبیعتاً.مشکل و درگیری خاصی هم با شوهرم نداریم چون من هر مشکلی داشته باشم به جای فشار و دادوستد دعوا فقط با شوهرم در میون میزارم البته هر موقع که وقت و حوصلشو داشته باشه ینی تا زمانی آقا وقت و حوصله نداشته باشه من باید هر دردو حالی که دارمو تحمل کنم تا تایمه مناسبی شاید اگه فرا برسه بهش بگم تا تجدیده رفتاری شاید بکنه.وحالا با این اوصاف شوهرم با شنیدنه کوچکترین حرفه من میگه همین کارو می‌کنی که جو خونه رو جهنم می‌کنی ...به نظره شما چه مرگشه که با این شرایط و رفتارهای من بازم پیشه خودش جو خونه واسش جهنمه؟؟؟؟!؟

قراره بابا بشه از الان استرس گرفته زده رو اعصابش 

اهمیت نده از دوران بارداریت لذت ببر

زیادی هم مراعات نکن زندگی پنجاه پنجاه هست قرار شه یه طرف همش کوتاه بیاد طرف مقابل همیشه میشه طلبکار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام دقیقا همینطوره ولی آخه اگه من کوتاه نیام و به دلخوری ادامه بدم فقط خودم بیشتر اذیت میشم و همون تایمی هم که با همین اونوقت فقط تو قهرو سکوت میگذره می‌ره...واسه همین همش من مجبورم شرایط و عادی و نرمال بکنم که تایمی که با همیم لاقل تو قهر نگذره و واقعن هم حوصله سر بر و کسل کننده از میشه زندگی