2733
2734
عنوان

شرکت های تخفیفاتی

85 بازدید | 16 پست

خانما من شوهرم یکی بهش گفته بیا تو شرکتای تخفیفاتی. دیروز هم 600 ازش پول گرفتن. امروز یه جلسه ای داشتن تو خونه برگزار کردن مثل کارای شبکه و نت ورکه.کسی از این کارت خبرداره؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یبار رفتم اصلا نفهمیدم چی به چیه زود انصراف دادم باورت نمیشه چقدر پیگیر بودن جذبم کنن خیلی واسم عجیب بوداینهمه اصرارشون اخرسر بابی احترامی بهشون گفتم دیگه درخونمون نیان😳😰

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 
2731
من مخالفم الان وقت ندارم بگم اما خیلی حربه شده برا ریییس هاشون

بگو توروخدا زندگیم داره از هم میپاشه. دیروز تا حالا دعوا دارم تو خونه. شوارم میگه چیزی نیست و مثلا میری خرید بهت تخفیف میدن. همین ولی من به شدت نطرمرمخالفه و فقط داریم دلوا میکنیم

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
از اوناییکه پول میگیرن وسایل میدن تا بفروشه و همچنین زیر شاخه پیدا کنه ؟

نه. کارت تخفیفاتی میدن که هر چی خواستی بخری میتونی تخفیف بگیری. گفتن اگر زیر مجموعه هم پیدا کنی پول به حسابت واریز میشه

بگو توروخدا زندگیم داره از هم میپاشه. دیروز تا حالا دعوا دارم تو خونه. شوارم میگه چیزی نیست و مثلا م ...

ببین انقدر اینا حرفه ای عمل میکنن و مخ طرفو میزنن

الان بگه خانمم راضی نیست میگن خانمتو بیار راضیش کنیم

کلا انقدر گیر میدن به آدم

به شوهرت بگو فقط خودشو نجات بده

چون فقط وقت و سرمایش میره

💜
نه. کارت تخفیفاتی میدن که هر چی خواستی بخری میتونی تخفیف بگیری. گفتن اگر زیر مجموعه هم پیدا کنی پول ...

همشون دارن سر به سر مردم میزارن که در کل شاید در صد تومن ۱۰ تومن تخفیف بدن که اونم بخاطر اینه که جنساشون به فروش بره 

2738

وای چرا ازین کارا میکنن مردم هنوز دور از جونت اسی نخود مغز موندن همه میدونن اینا کلاه برداریه در نهایت تو هی باید از خودشون خرید کنی چون کسی ک عقل داره جذب نمیشه

انقدم ادمای سریشی هستن وای یکی از هم کلاسیام مخمو خورده بود  اخر مجبور شدم بی احترامی کنم بهش

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
ببین انقدر اینا حرفه ای عمل میکنن و مخ طرفو میزنن الان بگه خانمم راضی نیست میگن خانمتو بیار راضیش ک ...

مخشو شستشو دادن بخدا زندگی آروم و خوبی داشتیم الان نمیدونم چیکار کنم 😢😢😢😢

خدا لعنت کنه طرفو. شماره طرف رو دارم امروز با زنش اومده بودن اینقده راضی بود اصلا متنفرم از این کارا

وای چرا ازین کارا میکنن مردم هنوز دور از جونت اسی نخود مغز موندن همه میدونن اینا کلاه برداریه در نها ...

اره بخدا شوهر من ساده س. نمیدونم فقط دارم گریه میکنم و دست راستم خشک شده از عصبانیت...

باهاش صحبت کن منم شوهرم میخواست بره باهاش حرف زدم که دنبال این چیزا نباشه

صحبت کردم هزار بار فایده نداره. دیروز پنهونی رفته 600 هم داده تازه به من میگه رفتم یه جلسه باهاش خیلی مزخرف بودن... اومدم تو ماشین که نمیخام بری و فلان میگه من میرم.... خیلی عصبیم دستم خشک شده

2706