چی بنصبم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

مونو وان عااالیه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

منظورم تل گرام بود،🤣🤣

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مونو وان عااالیه

همین جوری  بنویسم مونو  وان میاد

همین جوری  بنویسم مونو  وان میاد

Mono 1

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
اصلی با قند شکن

قند شکن و نمی تونم نصب کنم 

بعد اصلی و از کجا دانلود کنم 

آیکونش قرمزه

برای من اصلی با قند شکن هم نمیاد چندتا قندشکن نصب کردم با هیچ کدوم نمیاد😫😫

برای منم با وی.پی ان باز نشد. کارِ واجبم داشتم اینجا بچه ها وی.پی ان گرام معرفی کردم نصب کردم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
قند شکن و نمی تونم نصب کنم  بعد اصلی و از کجا دانلود کنم

چرا نصب نمیشه؟ از گوگل پلی امتحان کردید؟ 

آخه بدون قندشکن که اصلی نصب نمیشه! 

من تل رو هم از گوگل پلی دان کردم

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

mono1

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
برای من اصلی با قند شکن هم نمیاد چندتا قندشکن نصب کردم با هیچ کدوم نمیاد😫😫

قندشکنا بعد یه مدت خراب میشن چون تقریبا همه پولی ان و ما نسخه دمو شو استفاده می‌کنیم 😅

منکه هر 5 روز یه قندشکن دان میکنم😐

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
2706