2703
2553
عنوان

اتفاق بد زندگیم

513 بازدید | 21 پست

من یه دخترم که مجردیام بایه آقا دوست بودم 

ک اونم ازمن کوچکتر بود نمیشدازدواج کرد بقول خودش شایدبعدن میشدبااثرار ازدواج کنیم 

خواستگاراومدبهم منم خیلی خوشم اومد بهش پیام دادم ب همون شخصی باهاش بودم ک من تورو نمیخوام خودشم قبلا گفته بود نمی تونیم ازدواج کنیم

منم ازدواج کردم و قبلی ازدواج کنم ب اون گفتم بهم پیام نده دیگ برو چیه زندگیت .

شد من ازدواج کردم و خوب بودم تا دوهفته 

بعددوهفته عقدم ب اینستاگرامم پیام داد ک متاسفانه من ای ای دی موعوض نکرده بودم پیام داد واقام خوند 

و فهمید واینجابود که اقام بهم شک کرد ازاون موقعه 

....

بقیشو نیم ساعت دیگ تاپیک می ذارم. 

وتاالان راهنمایم کنید چکارکنم شک کمترکنه 

طرف وبلاک کن کلا،😑

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب شوهرتون چند سالشه؟چیزیم بهت گفت؟؟؟خب نگو باهاش دوست بودی. بگو پسره قبلا مزاحمم میشده.من بهش محل ...

دور شده ۳۱سالشه تیزه 

فهمیددوست بودم  اون پسره هم بهش گفته 

منم دروغ چی گفتم بدترداشت میشد میدونه الان 

و الان همش تو بعضی دعواها میزنه تو سرم میگه تو هیچی نیستی

2714

کجایی هستی؟

لحن خاصی داده نوشته ات

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

اخه این اینستاگرام چیه که سرتون باهاش گرمه که بشه اخرش این مسایل بگو یه اقابوده به قصد ازدواج باهاش حرف زدم دیدم فایده نداشت ورابطه ای نبوده واینستاگرام روپاک وبهش محبت کن ۱۰۰۱مرتبه یاودود هم بگو خیلی مجربه و جذب کن همسرت رو

2706