2737
2734
عنوان

آزمایش خون بارداری +عکس

295 بازدید | 22 پست

خانوما تو این عکس ببیند مثبته آیا و اینکه عدد بتا کدوم میشه و چنده 

پسرم مامانت چشم به راهته            زود و سالم بیا بغلم😍😍😍😍😍

مثبته فکر کنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی عزیزم عقدم ناخواسته شده نمیدونم عدد بتاش کدوم میشه و چنده؟

مث‌من شدی خخخخ هفت تیر البته عروسیته دیگه خخخخخ

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738

چند روزه عقب انداختی

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

چجوری تو عقد حامله میشید؟

8ساله ازدواج کردم یک سال عقد بودم و 3 سال دوست انقدر قرص و محکم پیشگیری میکنیم که تا حالا باردار نشدم

چجوری تو عقد حامله میشید؟ 8ساله ازدواج کردم یک سال عقد بودم و 3 سال دوست انقدر قرص و محکم پیشگیری م ...

تو دوران دوستیم رابطه داشتین؟؟؟

رقم وسطیه بتات هست و خیلی هم بالاست قطعا باردارین

انشاءالله ک خیره بانووو

چقدر زیبایند آنان ک از ریشه خوبند:)
مث‌من شدی خخخخ هفت تیر البته عروسیته دیگه خخخخخ

خیلی بده همه مسخرم میکنن بیشتر مادرشوهرو خواهر شوهر چیزی نمیگن ها تو حرفاشون تمسخره واقعا تو اون وضعیم که دلم میخواد سقط کنم

پسرم مامانت چشم به راهته            زود و سالم بیا بغلم😍😍😍😍😍
2706