2733
2734

چه جوری پول جمع میکنید برای خودتون پس انداز میکنید آیا از این پسنداز به شوهرتونم چیزی میگید مثلا خاله دوستم میگفت هر چی میخریدم اضافی پول میذاشتم توی یه ظرف ماستی قایم میکردم هر چی دستش میومد می ریخت داخلش میگفت بعد چند سال این کارو کردم شد 11میلیون منم ازش یاد گرفتم یک میلیون و نیمی جمع کردم رفتم طلای قسطی خریدم بقیه اش حالا شما ها بگید تو چه سوراخی پولاتون قایم میکنید و جمع میکنید 😀😀😀

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

یا مثلا شوهرم به مدت هر چی پنجاه ی می گرفت مینداخت تو قلک 5میلیون شد

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی قلک دارم سوهرم بهم پول میده ی مقداریشو میزارم تو کیفم بقیشو میندازم تو قلک.یا مثلا پول اضافه ی خریدارو میریزم توش

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2728

من شوهرم ماهی بهم ۱۸۰ میده برای آرایشگاه و خرجی خودم 

ولی من خرجش نمیکنم وپس انداز میکنم  

الان ۱۵ ملیون پول دارم البته برای خرید خونه به شوهرم کمک کردم ولی نگفتم برای خودمه گفتم مامانم داد

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
2738
من همیشه جم میکردم ولی یهم زیاد ک میشد شوهرم ازم میگرفت اخرین بارم همین هفته پیش بود ازم گرفت😢😢😢

آخی عزیزم خوب برو بزار بانک من خودم یواشکی جمع میکنم بعد که میدیدم زیاد میشه میزاشتم حساب یا به هر حال پای یه چیز واجب میرفت

قبل گرونیا یه سری روش داشتم الان که بزور تا آخر ماه میرسونم چند شب پیش چند تا بستنی خریدم از سوپر ...

وای 😕بستنی چقدر گرون مگه چی بود 

من شوهرم ماهی بهم ۱۸۰ میده برای آرایشگاه و خرجی خودم  ولی من خرجش نمیکنم وپس انداز میکنم   ...

ایول چه مدت ؟

2706