2726
عنوان

پیام و تولد و دلخوری😓😓😓

1135 بازدید | 43 پست

امروز تولد دامادمون بود(شوهر خواهرم)من تو پیام متنی تولدشو خیلی رسمی تبریک گفتم اونم با کلمه ممنون زنده باشید جواب داد در این حد بگم که رابطه ام با دامادمون خییلی رسمی و در حد احترام خیلی بالاس شوهرمم متوجه این موضوع هست اما شوهرم امروز پیام و دید میگه چرا بهم نگفتی میخوای تبریک بگی بهش😔گفتم اولا دیدی که چقدر با احترام و رسمی تبریک گفتم بعدش چیز مهمی نبوده که بگم میگه کاری به متنش ندارم حداقل حرفشو میزدی که میخوای تبریک بگی چرا نگفتی الان هم با حالت دلخوری رفت بیرون به نظر شما کار بدی کردم؟؟؟؟حق با کیه؟؟؟

گذشتن از تو آسون نیس....

با تو بیادبی بود تبریک نگی موضوع مهمیم نبوده که قهر کرده

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت حساسه

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2728

شاید چون میخواسته خودشم بگه ناراحته ک بهش یاداوری نکردید

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2706