2726
عنوان

کیست کوروئید پلکسوس در مغز جنین

2446 بازدید | 17 پست

دوستان امروز رفتم واسه آنومالی دکتر سونو گفت دوتا کیست به قطر۴ توی مغز جنین هست گفت هفته ۲۴ برم واسه سنوی دوباره خیییلی نگرانم دکترم واسم آزمایش آمینو نوشت،توروخدا اگه کسی مشکل منو داشته بگه چیکار کنم برم انجام بدم یا صبر کنم تا ۲۴ هفته؟؟؟؟دارم دیوونه میشم

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت
جاری منم داشت اونم اندازه تواسترس داشت نگران نباش خودبه خودازبین میره وجوجت سالم دنیامیاد

خدا از دهنت بشنوه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم امینو ک خیلی میکشه تا جوابش بیاد.بدرد نمیخوره ک اونموقعه دیگه. ایشالله سالمه نترس.ازمایشات خو ...

ام تی ۱.۵۶ بود،جفت غربالگریام خیلی خوب بود

پس نترس ایشالله خوبه مشگلی نداره کیست سر ربطی ب امینو نداره اخه چرابرات نوشته؟؟؟

گفت اگه جذب نشه خطر سندروم دانه

وقتی انقدر ان تیت خوبه و غربالگریم احتمالشو رد کرده نمیشه ک یهو سندرم داوون شه...صد درصد ان تی تعیین ...

توی سنو‌گفته کلیه ها هم استاز خفیف داره

نینی منم داره خیلی نگرانم

عزیزم اگه تهرانی برو پیش دکتر شعرباف،حرررررررف نداره من داشتم دیوونه میشدم رفتم پیشش معاینم کرد گفت اصلا نگران نباش این کیستا هیچی نیست اصلا نمیخواد پیگیری کنی کلیه های نی نیمم دید گفت استازی که داره کاملا نرماله اصلا نمیخواد پیگیری کنی برو خیالت راحت،اکثر دکترا مریضاشونو میفرستن پیشش که نظر آخرو اون بده انقدر باتجربست،بری میفهمی

عزیزم اگه تهرانی برو پیش دکتر شعرباف،حرررررررف نداره من داشتم دیوونه میشدم رفتم پیشش معاینم کرد گفت ...

عزیزم شما بچتون بدنیا اومد به سلامتی؟مشکل کیستش حل شد آزمایش آمینو دادی؟منم مشکل شما رو دارم خیلی نگرانم😔

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
عزیزم شما بچتون بدنیا اومد به سلامتی؟مشکل کیستش حل شد آزمایش آمینو دادی؟منم مشکل شما رو دارم خیلی نگ ...

عزیزم پسرم الان ۹ ماهشه و کاملا سالمو باهوشه،اگه مشکل منو داری اصلا خودتو نگران نکن همه این کیستا از بین میرن اما اگه خیلی نگرانی برو پیش دکتر شعرباف با همه مدارک پزشکیت اون میگه بهت

عزیزم پسرم الان ۹ ماهشه و کاملا سالمو باهوشه،اگه مشکل منو داری اصلا خودتو نگران نکن همه این کیستا از ...

ای جاااانم خداروشکر عزیزم.خدا حفظش کنه.واسه منم دعا کن😌

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2706