2737
2734
عنوان

تعیین جنسیت اشتباه

377 بازدید | 23 پست

سلام عزیزان من ۱۸ هفته بار دار هستم ۱۶ هفتگی رفتم دکترم سونو کرد م نشونم داد جنسیت دو گفت پسره اما برای انومالی رفتم  اصلا جنین حرکت نکرد و حالتش خیلی بد طوری که دوبار رفتم بیرون برگشتم ودکترم اخرش تونست جنسیت دو بگه که گفت دختره ولی حتی نشونم نداد احساس کردم خودشم نفهمید .حالا موندم دختره یا پسر 

وای چه دوراهی سختی بنظرم هفته دیگه باید بازم بری اینجوری اصلا نمیشه نظر نداد

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نطرم بیست هفته یه سونو معمولی برو که مطمئن بشی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
2738
اخه تو انومالی میگن چیز شیرین نخور قبلش

جدا زمان ما که نگفتن همچین چیزی ، شیرینی مگه چه تاثیری بدی داره؟من که نخوردم ولی دیدم اونجا خانمهای که شکلات میخوردن

پرستار nicu

میدونید اخه تمام علائم بارداریم پسره هرچیزی که فکرشو بکنید امتحان کردم هرکسم میبینتم میگه پسره بچت بعد دیگه سونو اولم گفت پسره دل بستم بهش براش اسم انتخاب کردم حالا دیروز گفت دختره اصلا شوکه ام حالم اصلا خوب نیست احساس میکنم ارتباطم با نینی قطع شده خیلی حس بدیه درصورتی که من دخترم دوست دارم 

2706