2410
2553
عنوان

قرص چاقی فرشته

14185 بازدید | 32 پست

لطفا هرکس مصرف کرده پاسخ بده

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۱
0
0%
۲
0
0%
3
0
0%
۴
0
0%

وای تو رو خدا مصرف نکنیا 

اگه بدونی چقدر ضربه به بدنت میزنی

کبد نابود میشه

ریزش مو

و کلی بلای دیگه

یه سرچ کنی متوجه میشی

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من چن سال پیش خریدم اولین بارم بود قرص چاقی مبخوردم خوب تاثیر گزاشت حسابی چاق شدم بعدک ولش کردم معده درد گرفتم ک ب عمرم معده درد نداشتم معدم شدیدا حستس شده بود هرچی میخوردم یه هفته می افتم نمیتونسم از درد تکون بخورم بعدشم دیگ کلا برگش لاغره لاغرشدم از وزنه اولمم اومدم پایین

خیلی خیلی بده نخور قبل از عید برادرمو تا کام مرگ برد دور از جونش طوری بود که دکتر جوابش کرد وخدا ب ما رحم کرد جوون بیست سالمونو خدا ب ما دوباره داد .خونریزی شدیییید روده کرده بود طوری که وقتی میرفت دسشویی انگار گاو سربریده باشن وبعد غش میکرد بیست روز بیمارستان بود ای سی یو .خدارو هزار مرتبه شکر که خوب شده الان ولی تا اخر عمر باید دارو بخوره که خونریزی نکنه 

2714

یکی از آشناهای ما مصرف کرده از43 رسونده به 70 دوبسته مصرف کرده.بسته ای40 خریده رنگش سبز کم رنگ و سفید بود.اولاش روزی 2تا مینداخت بعد هی مصرفشو آورد پایین.روزی ی دونه و هر دو روز ی دونه و هفته ای ی دونه

مثل بادکنک شده انگار فوتش کردن

اون عوارضی نشون نداد بهش ولی میگن کبد رو نابوووووووووووووود میکنه.😐

بعد از قرص فرشته بردارم کم خونی شدید ریزش مو کولیت رود و کبدش مشکل پیدا کرده خواهرش بمیره اینقد درد کشید عطاری حق فروش نداره ما شکایت کردیم از عطاریه و در جریانه پروندش اصلا پزشکیه قانونی از بلایی که ب سر برادرم اومده تعجب میکرد

2706