2733
2734
عنوان

پر شدن صورت

305 بازدید | 14 پست

سلام دوستان..عصرتون بخیر.. دوستانی ک برای پر شدن صورت تزریق فیلر یا کربوکسی یا هر روش دیگه ایی انجام دادن راهنماییم کنن..کدومش بهتر و کم خطرتره..مرسی

سلام عزیزم برا پر شدن صورت روش های متعددی وجود داره

اصلاح تغذیه

استفاده از روغن خراطین

استفاده از کرم های گونه گذار که برندهای مختلفی داره

طب سنتی

نوشیدن آب فراوان 

ماساژ پوست صورت با روغن کنجد یا جوانه گندمم عالیه 

سلام عزیزم برا پر شدن صورت روش های متعددی وجود داره اصلاح تغذیه استفاده از روغن خراطین استفاد ...

پوست صورتم چربه و مستعد جوش..خراطین رو هم امتحان کردم خیلی جوش زدم بیخیالش شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پیش دوتا متخصص رفتم. گفتن نه خوبه لازم نیس. یکی گفت صورتت مستطیل میشه.... درحالیکه صورتم نسبت به قبل لاغر شده. بعد نمیدونم این بازیگرا و اینستا.... کجا میرن که بهشون نه نمیگن انجام میدن

2738
خب میگن فیلر برای 40 ب بالاست و میگن پوست عادت میکنه..

نه کی گفته عزیزم دیگه ژل زدن سن و سال نمیخاد یه تزریق و تمام...‌بعدشم جذب پوست میشن....صورت نیوشا صیعمی ژل و فیلره..و خیلیاااااای دیگه

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
فیلر خالی نمیشه بعد ی مدت؟

خالی نه...جذب صورت میشه....

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
2706