2737
2734
عنوان

دارم سکته میکنم، بخاطر...

439 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها من جهارساله اومدم تهران و اینجا همه چی خوب بود و بر وفق مراد زندگی خوبی دارم الان چند وقته جاری عنترم باشو کرده تو یه کفش ب شوهرش گفته زود باش یا خونه منم ببر تهران یا طلاق... الان یکماهه خونه گرفتن اومدن اینجا اونا اینجا کلی فامیل دارن هرششب خونشون مهمان هست و من خیلی حسودی میکنم انگار هیچکس از منو شوهرم خوشش نمیاد حتی فامیلا شوهرم خونه ما نمیان ب این بهانه ک برادر شوهرم بزرگتره میرن اونجا میانه منم با جاریم خرابه ینی اون چون خانواده شوهرم پشتشن مغروره و محل نمیذاره الان تا مرز جنون رسیدم احساس بی کسی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم لطفا طرز صحبت کردنت رو درست کن عنتر یعنی چی خوب شمام با اونا  رفت امد کن کدورت بزار کنار با سیاست رفتار کن

معجزخدام معلوم نشد چراکاربریمو ترکوندن 😡ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺍﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ " ﺩﺧﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍنیه" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ دیدن یا شنیدن ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻓﺮﺩﻱ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﭘﺎﺷﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ …!! ﻭ ﻣﺰﺍﺣﻤﻬﺎﻯ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ و فشارهای خانوادگی و نامردی ها و هزار جور ترس و وحشت اجتماعی …!! و ﺯﻭﺭ ﮔﻴﺮﻱ …!! و ﻗﺘﻞ…!! ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺧﻄﺮ ﺩﻳﮕﻪ …!! ﻫﻨﻮﺯﻡ که هنوزه ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻪ …!! ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﻰ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﮐﺎﺭ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! دوست میشه …!! ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! خواهری میکنه…!! دلسوزی میکنه …!! ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﻭ سعی میکنه که با تمام وجودش به فرزندش یاد بده که: * ﺁﺩﻡ !* ﺑﺎﺷﻪ ولی باز هم … هیس دختر ها فریاد نمی زنند… سلامتی همه دخترای دلپاک و با شرف
2738

به جهنم..هیچ وقت این فکرو نکن که بقبه دوست دارن یانه.بهترم هس مهمون راه دور دردسر داره.توام دوست پیدا کن اونجا برو گردش کلاس و...خودت سرگرم کن. من به دمپایی چپمم نیس که بقیه دوسم دارن یانه.با جاریت خیلی ارتباط نداشته باش که حرص نخوری

الان غصه ی فامیل میخوری؟

ما الانده ساله ک رفت و امد با کسی نداریم  خیلی خوشحالم هستیم چون دخالت تو زندگی نیس ...البته من مجردما ولی دکل فضولی ها کم تر شده ...آرامش داره زندگی 😊😁

بنظرم وضع شما خوبه باز،،،من تو شهر همسرم زندگی میکردیم دعوتشون میکردم کسی نمیومد،،،،،با ما 5 دقیقه فاصله داشتن نمیومدن میرفتن خونه خواهر شوهرم که 20 دقیقه راهه،،،،آاااااه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
فقط داییم و خاله و غعموی شوهرم با پسر عموهای شوهرمو دارم

با همون دایی و زندایی خودت رابطتو گرم کن... 

دوری از خانواده شوهر آدموو جوون نگه میداره 🤭

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
2706