2726
عنوان

حامله ام به نظرتون دوست جونا؟

159 بازدید | 11 پست

سلام همگی.

من ۲۶ سالمه و بعد از گذشت ی سال از عروسی اقدام به بارداری کردم ، حدودا ۱۲ روز دیگه موعدمه . 

تخمدان هام و رحمم الان ی خورده درد میکنه البته میاد و میره مثل تیر کشیدن.

به نظرتون امکان داره باردار باشم؟

کی بی بی چک بزنم؟؟؟؟

تعداد رای : 24
نظرسنجی
باردارم
0
0%
باردار نیستم
1
4%
زوده واسه نظر دادن
22
91%
امکانش هست
1
4%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سینه هات چی؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

الان اصلا وقتش نیست

تخمک اگه لقاح هم پیدا کنه تا ۱۲ روز طول میکشه تقسیم بشه و بیاد داخل رحم لانه گزینی کنه تازه بعدش شروع به تولید هورمون بارداری میکنه توسط جفت

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤