2726
عنوان

باورم نمیشه بنظرتون درسته ؟؟؟؟؟؟

438 بازدید | 49 پست

۱۵ برج موعودم بود نشدم تا ۳ روز از عقب انداختن تست زدم منفی بود دیگه نزدم .ولی سینه درد شدید دلرم .تا امروز ک زدم 

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیخوام ناامیدت کنم اما مدیکورخیلی چرته چندروزپیش برا منم مثبت کاذب انداخت خیرنبینه!!!! ولی الهی مال شمامثبت باشه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

یکیشو صب انداختم یکی هم الان .

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
نمیخوام ناامیدت کنم اما مدیکورخیلی چرته چندروزپیش برا منم مثبت کاذب انداخت خیرنبینه!!!! ولی الهی مال ...

آره برا من چند بار مثبت کاذب شد زد تو ذوقم😭😭اخرشم با آزمایش معلوم کردم باردارم

ولی هم زدم همونجا انداخت خط کمرنگشو .

بچها دعا کنین درست باشه .۴ ساله منتظرم .

یکیشو صب انداختم یکی هم الان .

درسته پس 😍 مامیییییی شدیییییییییییی

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2706