2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

گلم من دخترام آخر های ۳۳ و اوایل ۳۴ آمدن به دنیا بدنشون خیلی ضعیف بود ولی من کم نیوردم هرشب با روغن کل بدنشون ماساژ میدادم و کلی ورزش  رو برای سفتی و محکم شدن بدنشون انجام دادن تا خودشون رو جمع کردن ....دکتر بردیش چکش کردی ؟؟؟ البته خیلی از بچه ها چهار دست و پا نمی رن و مستقیم راه میرن خواهرم اینطور بود

34هفته

مگه امپول ویتامین دی‌و کلسیم نزدین؟؟بزنین حل میشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714
ام ار ای شد.گفتن کمی اتروفی مغز که با زمان برطرف میشه.

اها گلم ایشالا خیره چیزی نیست ایشلا رفع میشه توهم کمکش کن تشویقش کن ماساژش بده بهش غذا مقوی بده تا ماهیچه ها و بدنش قوی بشه ایشلا خوب میشه گلم به حق پنج تن 

من دخترم هفته ۲۸ به دنیا اومد. چهار دست پا و ایستادن با کمک مبل و دیوار به موقع بود. ولی ۱۴ ماهگی راه افتاد. خیلی محتاط هست و می ترسید بیافته. ولی دندون خیلی دیر درآورد حدود ۱۵ ماهگی. الان ۷.۵ ساله است، هیچ مشکلی نداره.  دوره شنا را کامل رفته و خیلی خوب شنا میکنه و دو سال هم هست تکواندو کار میکنه‌. قدش هم خیلی بلنده.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم