2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زینب ۴ سال بزرگتر من بود ولی چون معلولیت داشت ترک مدرسه کرده بود و دوباره از اول دبیرستان با ما اومد مدرسه.زینب دختر خیلی خوبی بود ولی متاسفانه پاهاش درست نمیتونست راه بره دهنش کج بود و دستاشم کج و ماوج. حرف زدنشم عادی نبود یعنی بگم همه جوره معلولیت داشت اما عقل و ذهنش سالم بود

اوووف  گفت منم لایک کنید

نه عزیزم من دنبال لایک نیستم فقط میخام حکایتی بنویسم که بفهمید خدا چطور هوای بنده هاشو داره تعداد خوانش و لایک هدف من نیست دلم میخاد بنویسم تا ادمایی که ناامیدن بدونن خدا خیلی بزرگه

نه عزیزم من دنبال لایک نیستم فقط میخام حکایتی بنویسم که بفهمید خدا چطور هوای بنده هاشو داره تعداد خو ...

نه گلم منظورش این بود که شما ادامه داستانو نوشتی ما لایکش کنیم که بفهمه و بیاد ادامشو بخونه 

لطفا بزار ادامشو 😟

نه عزیزم من دنبال لایک نیستم فقط میخام حکایتی بنویسم که بفهمید خدا چطور هوای بنده هاشو داره تعداد خو ...

منظورمو خوب متوجه نشدی .گفتم دوستان منو لایک کنن که بیام داستانو بخونم گم نکنم

ما کوچیکا خدامون بزرگه...

زینب درسش بد نبود حتما میگید دستاش کج بود چه شکلی مینوشت موقع امتحانات خواهر کوچیکش میومد و زینب جواب سوالات را میگفت واسش مینوشت خواهرش اونموقع ابتدایی بود اما خواهرش تصادف کرد و کل بدنش باند پیچی شد و دیگه اون نمیتونست بیاد واسه زینب جواب سوالات را بنویسه 

نه منطورش بقیه بود اگ داستانت گفتی لایکش کنیم تابیاد ببینه

اللهم صل على محمد وال محمد
2706