2737
2734
عنوان

میوه

136 بازدید | 17 پست

بچه ها میوه چاق کنندست؟ به جز موز البته،،،،من باشگاه میرم و رژیم دارم 

مثلاهروقت گشنم شدمیوه بخورم؟ یابجای شام میوه بخورم؟ همش که نمیشه خیار و سیب خورد

گیلاس هلو زردالو ایناهم میتونم بخورم؟ 

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

اگه کالری اضافه برسونه بله

اکه مقدار نیاز بدن نباشه خیر

تو میوه ها موز و انگور کالری بالایی دارن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه  کالری داره ولی اونقدر زیاد نیست که چاق کننده باشه وقتی برای رفع گرسنگی میخوری 

تازه میوه یه خوراکی مفید هم هست 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2731

چاق که میکنه مخصوصا بعده غذا،هرچیزی زیاد بخوری چاق میکنه

اما به جای شام میوه بخوری خیلی خوبه

زردآلو که کالریشم پایینه

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
صددرصد، کالریشو بگیر بعد بخور 

یعنی از شام کالریش بیشتره؟

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2738

عزیزم مربی باشگاه ما شدیدن با خوردن میوه ب صورت افراطی ب جای غذا مخالفه . قند میوها بالاس مثلا چنروز قبل داشت میگفت خربزه , طالبی نخورین مخصوصا اونایی ک ۱۰ کیلو ب بالا اضافه وزن دارن .

خانومای ک بچه اوردن می‌خوام بپرسم ،با ورزش کردن، شکم میتونه مثل قبلش باشه؟ یعنی سفت بدون شل شدن یا ...

خواهرشوهرمن بعد زایمانش مث روز اول تخت.

قبل و بعدزایمانش ورزش میکرد. خوش اندااام

❤️همسرم❤️
من ۶ سال از زایمانم گذشته،یعنی نمیشه؟⁦☹️⁩

نشد نداره عزیزم , اگه برات مقدوره هر روز برو باشگا هوازی کار کن . چربیات ک اب شد برا سفت کردن بدنت استقامتی کار کن برو بدنسازی . خونه دراز نشست کار کن تایمی ک بیکاری . مواد قندی و نشاسته رو از لیست غذاهات کم کن بعد یک ماه نتیجشو میبینی باعث میشه تشویق شی ادامه بدی تا ب وزن دلخواهت برسی

2706